| lalalala123 a întrebat:

A început sa îmi placa de un baiat... Puțin mai mare decât mine.El nici măcar nu mă cunoaste. Are pe facebook o poza cu un barbat (la comentarii scria ca e tatăl lui )...Și acel om e prieten foarte bun cu părinții mei.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

E cam aiurea daca-s prieteni de familie parintii dar ai putea totusi sa incerci. Vorbeste mai mult cu el inainte sa-i zici ca-l placi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-le parintilor tai sa te bage pe felie cu el smug

| Xpressurself a răspuns:

Spune-i ce anume iti place la una dintre pozele pe care le poateaza si asteapta sa vezi reactia lui. daca e interesat si intelege va intra in vorba cu tine. ideal este sa iesiti repede din sfera facebook si sa va intalniti.
depinde si de tatal tau. daca ai o relatie buna cu el spune-i ca-l placi pe baiat si asteapta sa vezi ce spune. totul este sa gasesti momentul potrivit.

| Klandestin a răspuns:

Spune-i lui ce simpti pentru el.