| Al33 a întrebat:

A s vrea si eu nuiste statusuri ceva de genu:"Sa ridice paharele sus pentru toate fetele care au facu fraierii sa planga!:X" Multumesc Anticipat! FUNDA...

Răspuns Câştigător
| hjs a răspuns:

Aud vorbe parsive despre mine.Si continua barfa. Da cand vorba ajunge la mine.Isi cere scuze tarfa! :X

Ea nu se compara cu restul. E tot ce ai visat.Ai o viata normala? O sa ti-o dea peste cap! love struck

Ti-ai cautat jumatatea printre multe.Majoritatea erau copile care se credeau ''adulte''. Tu vrei pe cineva jumate copil, jumate adult.Eu sunt jumate mai putin, dar jumate mai mult!

Discoteca toata, se uita cum arata smug Le-ar vrea o data...sa le vada la treaba! smug

Vrei o solutie? Simplu. pleaca! [ Da ] Altii sunt deja acolo, hai incearca [ Pa ]

O fata bunabatting eyelashes Poate sa devina repede rea smug Asa ca date-n colo happySi nu te mai baga in viata mea tongue

In continuare crezi ca totul iti apartine! Poti sa ai orice, dar nu si pe mine! Nu trebuie sa ma cauti.iti spun eu unde sunt.In discoteca cu baietii, acolo unde m-ai cunoscut! tongue

Am tras de tine ani de zile sa-ti deschid ochii, Ca nu sunt târfa care pune botu-n mortii matii tongue

Sa nu-ti treaca prin gand ca ma poti avea la degetu` mic. Sa moara mata de nu stiu prea bine sa profitwinking

Poate... ai gheata la inima, sau gheata in pahar, da` recunoaste, ca ce vezi, te ingheata iar!

M-am saturat de Curve care doar mint frumos! Si tu le crezi ca fraieru` pentru ca esti prost!

Te uiti la mine invidioasa pe sub breton, Dar eu Te vad mai pierduta ca un apel pe telefon :X

Chiar daca el nu o sa-mi spuna "Noapte buna!", sau pe strada "Buna!". Am o prietena care ma suna ca sa-mi spuna "Fata esti de 1000 de ori mai buna decat aia pe care el o suna; x

Nu esti decat o marioneta, si-ti dai impresii esti vedeta.Ma faci sa rad, esti chiar penibil…Dar tu te crezi irezistibil! laughing

Sunt eu mica da` a dracu`, Nu stii ce ma duce capu`, De vrei sa te joci cu mine, Baga-te daca te tine, Dar iti spun ca nu-i de bine! tongue

Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m-ai facut sa plang. Am mai crescut!

Sunt perversa? Bine! Asa voi fi in continuare! Inca nu s-a nascut baiatul care sa ma calce pe mine in picioare!winking

Tu si prietenul tau va potriviti se pare, Ca el face doar zgomot. Iar tu esti doar o pocnitoarebatting eyelashes

Îmi vine sa râd, am impresia ca esti tâmpit! Ce mortii tai ti-am facut sa nu dormi linistit? smug

Asa e si va fi mereu, O fata buna langa un baiat rau :X

Corpul aproape perfect... Mai tarziu ai descoperit cum era ea...Pe cat de frumoasa pe atat de rea! :*

Zambetul ei de copil nu se razbuna. Te face sa te simti cel mai puternic cand o tii de mana love strucklove struck

4 răspunsuri:
| lOllipOp a răspuns:

Pitzipoanca/cocalar cumva?

[asculta o manea si vei avea suficiente statusuri d asteawinking ]

pa, pa

| Rosemarie a răspuns:

Eu stiam asa:
mainile sus, shampania sa curga noroc pentru fetele care stiu sa faca fraierii sa planga...

sau...
pe mine ma iubeste de voi se foloseste, degeaba veti avea ce`a trecut prin mana mea. 1 luna, 2, 3 isi face viata ca pentru tarfe nu`si lasa el nevasta... in fine sunt maimulte dar cum a mi-a spus cineva. le gasesti in manele

| Mihaela_1056 a răspuns:

Da. dragut:"un mesaj pentru toate fetele:dresati-i pe fraieri". citatul meu favorit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt o sfanta dar nici o bagaboanta, respect pentru baietii care stiu sa pretuiasca o fata