| ionutaug99 a întrebat:

Acum 2 saptamani am fost la o fata acasa si ne sarutam. In timpul asta ea m-a masturbat...iar eu eram cu degetul pe la vaginul ei.

Dupa ce mi-a sarit, (pe mana mea, fara sa am vreun contact cu vaginul ei in timpul in care aveam sperma pe mana) m-am dus la baie si m-am spalat pe mana si pe penis cu apa cu presiune si dupa m-am sters.

Dupa ce am revenit langa ea in dormitor ii bagam din nou degetul in vagin(nu foarte adanc).

Intrebarea mea este: E posibil ca ea sa ramana insarcinata?

Help me!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu as spune 0% sanse sa poate exista ceva, sa fim seriosi totul are i o cauza, la tine cauza sperma ai indepartato prin apa

| corbulalbrosu a răspuns:

Este imposibil sa se intample ceva in asemenea conditii.Ti-ai spalat mana inainte de a-i face a doua oara degetica. Puteti fi linistiti, nu exista nicio sansa.

| Emilian65 a răspuns:

Daca te-ai spalat bine cu apa si sapun, nu sunt sanse sa ramana gravida.

| SkyPilot a răspuns:

Este aproape imposibil.