| anonim_4396 a întrebat:

Acum 3 saptamani am intrilnit un baiat ne-am placut si ne-am si combinat in prima saptamana a fost bun i dulce dar dupa a inceput sa devina mai rece si distant si acum de cite ori ii zic ce ma dereanjeaza imi zice ca sint prea mica si ne certam si dupa ne impacam iar.La inceput am vrut sa il verific si mi-am cam batut joc in prima saptamana asta dar acu chiar tin la el si vad ca s-a schimbat pina acum eu nu ii ziceam "te iubesc" si era disperat si imi icea dar de cind ii zic s-a schimbat nu mai sice deloc si :-J nustu ce sa fac. :-J nu vreau sa ne despartim dar nu stiu ce sa fac. sa ma dau mai matura in fata lui? daca DA cum sa fac asta?cryingajutor va rog

3 răspunsuri:
| Violetta2303 a răspuns:

Asa apropo eu am 14 si el 16

| baby_4569 a răspuns:

N-ai nevoie de niciun ajutor! Trebuie doar sa il intrebi daca te "mai" vrea sau nu! Reactia lui ar trebui sa iti spuna multe!
Pupici!big hug si baftaa!

| Gioss a răspuns:

1 Nu cred ca ar merita sa te schimbi pentru el. Nu te schimba, cine te place si te iubeste nu te schimba te ia asa cum esti u cu bune si rele, cu perfectiunile si defectele tale.
2 Nu fi mai matura o sa se prina niciodata nu o sa poti sa te preface la nesfarsit.