| JustMe4ever a întrebat:

Acum cateva luni eram cu un baiat. Ei bine toti vorbeau c ae la misto.
Cehstia e ca eu l`am ibutit si totus daca chiar a afacut misto de mine nici acum nu imi pot explica cateva lucruri.
1. daca a fost la misto de ce ma saruta?(cum sa poti saruta o persoana fara sasimti nimic pentru ea)
2. daca a fost totul o gluma de ce el vroia sa stie parintii mei despre noi?
3. de ce mi-a jucart ca ma iubeste (iubea) daca nu era asa?

va rog dati`mi raspunsuri...

3 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Dragostea e inselatoare mai ales la baieti...EI SUNT NISTE NESIMTITI! D-ai in naibii daca nu tea iubit nu baga unghie in gat

| just13 a răspuns:

Un frustrat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat a stat cu tine si cat de romantic e cat de afectuos e cu tine... daca ati stat cateva luni totusi ar trebui sa tina la tine
nu asculta gurile rele.
dar totusi unii baieti sunt nesimtiti si nah.