| yanny2112567231312 a întrebat:

Acum câteva zile am făcut sex cu iubitul meu, și am făcut neprotejat și de atunci mi-a ieșit un fel se iritație pe fese și in zona intimă. De la ce credeți ca mi-a ieșit aceasta iritație ce ustura și îmi provoacă mâncărime? Și cum as putea sa o tratez? Cel mai serios răspuns primește funda!

Răspuns Câştigător
| Chetys a răspuns:

E posibil ca el sa fi avut o infecție urinala sau de alt gen sau pur și simplu sa nu fie de la sexul neprotejat sau de alt fel și poate doar o coincidenta și ți ai declanșat o infecție intimă, încearcă sa te speli cu mușețel, ideea e ca dacă ai iritație și pe fese clar nu cred ca are legătura și e posibil ca tu sa te fi Așezat pe un wc murdar si sa iei viruși. spală-te tot mai des, dar nu și înăuntru, dacă in 2 zile nu trece fa o programare la ginecolog pentru ca se poate agrava, eu de la o infecție urinară pe care o am acum am ajuns la urgente și cu febra 40...nu i de joaca...

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca dumnealui sta cam prost la capitolul igiena.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ai luat o infectie cu transmitere sexuala! Fugi la medic cat esti proaspat contaminata si fa-ti analize, ca de se extinde este nasol.
Nu uita:
- sexul este interzis pana la vindecarea totala.
- tratamentul se face concomitent cu partnerul/partnerii de sex, pentru a se evita recontaminarea

-

| sofisis a răspuns:

Infectiile si bolile cu transmitere sexuala se trateaza NUMAI la medic. NU pe TPU.

Răspuns utilizator avertizat
| Randomuser2000 a răspuns:

Poate avea sida ala

| Randomuser2000 a răspuns:

Ai un smirghel?