| Mihai06 a întrebat:

Acum o luna si ceva am avut un contact sexual cu prietena mea faceam dragoste la un moment dat penisul meu nu mai era la fel de tare si probabil prezervativul nu se tinea strins de penis am ejacuat am observat ca sperma ajungesera pina aproape de sa iasa din prezervativ l-am verificat nu era rupt nici spart totul era ok nu am tras atentia la acest lucru cu sperma care aproape iesea din prezervativ am crezut ca totul va fi bine... acum 14 zile prietenei mele trebuia sa-i vina ciclul... si nu i-a venit a mai avut si careva greturi nu a vomitat sinii i sau umflat si o dor are dureri si de burta si ciclult asa si nu ia mai venit nu stiu ce sa cred si ce sa fac dati-mi sfaturi va rog.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De facut ai facut, acum trebuie sa astepti rezultatul.

| Emilian65 a răspuns:

Prietena ta a ramas gravida.

| SkyPilot a răspuns:

Sa faca un test de sarcina (il puteti face imediat) ca sa fiti siguri. Va hotarati ce vreti sa faceti cu bebelul, ca tare ma tem ca esti tatic. Daca nu il pastrati, le spuneti imediat parintilor fetei. Si va miscati repede, ca nu aveti prea mult timp.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Simplu. E insarcinata!

| Anaconda3 a răspuns:

Ticule o sa fi tatic

| Nicolalala a răspuns:

Felicitari, esti tatic! laughing
Lasand gluma la o parte, iti sugerez sa ii spui ce s-a intamplat si sa faca un test de sarcina.
Eu una n-am intretinut relatii sexuale insa, se spune ca ciclul se regleaza dupa 2 ani, ei bine, prima menstruatie mi-a venit la 12 ani, iar acum am 15.
Ceea ce vreau sa spun este ca si eu mai am dureri de burta sau mai aveam greturi si ma durea burta sau sanii si existau luni in care nu imi venea regulat si totusi au trecut 3 ani de la prima menstruatie (aici am vrut sa ajungi cu explicatia de mai sus) si asta nu inseamna ca sunt insarcinata pentru ca...sunt virgina laughing
Deci, te sfatuiesc sa ii zici sa faca un test de sarcina ca sa nu mai fii stresat atat.