| anonim_4396 a întrebat:

Acum vreo trei ani imi placea tare de o fata de fapt si acum mai imi place dar numai am nicio sansasad eram colegi de clasa eu ma dadeam la ea de exemplu cand era la calorifer cu spatele la mine eu ma tranteam in ea intelegi voi iar ea nu zicea nimic sau cand o antigeam sau o pipaiam tot nu zicea nimic ii trimiteam biletele ca cum ca o iubesc ea numi trimitea raspuns si il dadea la diriga dar niciodata nu i-am zis in fata ca vreau sa fiu cu ea ca eram timid sad oare si ea m-a placut?

Răspuns Câştigător
| JustMeAndy a răspuns:

Eu nu stiu sigur ce sa spun dar cred ca da deoarece daca nu te placea iti dadea o palma cand o pipaiai sau iti spunea sa incetezi si probabil dadea biletelele dirigintei ca sa stie si ceilalti ca o placi dar s-ar putea sa nu te fi placut si pur si simplu sa te ignore crezand ca tu o sa o lasi in pace. Numai tu stii daca te-a placut pentru ca simti daca cineva te place.

2 răspunsuri:
| Acvila a răspuns:

Cel mai sigur te place! Dacă tot o pipăiai şi ea nu zicea nimic...De ce i-ai trimis bileţele că o iubeşti? Numeşti hormonii încinşi iubire?

| Virkno a răspuns:

Eu cred ca tea placut dar ai pierdut din cauza ca esti timid. Daca iti placea de ea dc nu iai spus pur si simplu o scoteai in oras si ii spuneai bai uite cares sentimentele mele pentru tine si ea fata desteapta intelegea si poate si ea simtea acelasi lucreu si poate iesati de la intalnire combinati dar daca nu ai spus la timp acum ai ratat sansa, sau daca inca mai ai sentimente pentru ea, ia-ti inima in dinti si du-te sa i le spui ata daca nu e prea tarziu.winking