| Alexakos a întrebat:

Acuma e acum. De ce barbatii care nu au nici copil nici familie, cand se uita la un film emotionant, romantic cum vreti sa-i spuneti... cand in film se naste un copil... barbatului i dau lacrimile de fericire?
Si de ce barbatii lesina dupa ce nasc nevestele lor?

Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Cand esti martor la scoaterea unei mingi de volei printr-o gaura de cheie si cand vezi ca vaginul ala perfect al sotiei n-o sa mai fie la fel, cum sa nu lesini?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Treaba ca lesina cand naste nevasta e aiurea, nu am auzit un caz asemanator cu ce ai zis niciodata. Si cu filmul plang pentru ca in viata lor vor avea parte de aceeasi soarta sau se gandesc cum ar fi cand lor li se intampla acel eveniment.

| NickiMinaj a răspuns:

Pentru ca barbatii sunt niste sensibili.

| Cristi1998 a răspuns:

Sunt emotivitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai baiatule, tu inca mai ai maseaua de minte? pre multe filme vizionate de catre domnia voastra nenea