| Neimportant a întrebat:

Ai încercat vreodată să desparţi un cuplu? Ai reuşit? Cu ce metodă?

Răspuns Câştigător
| TiaFCRB a răspuns:

Eu una nu am vrut niciodata sa despart un cuplu chiar daca mi-a placut baiatul respectiv...dar stiu pe cineva care a facut-o deci:
O prietena de-a mea(cea mai buna) a iesit cu un baiat(tot un prieten f dorag de al ei si doar prieten)...ea era cu un alt baiat
Acel baiat a fost cu o alta fata ianinte si aaia a vrut sai desprata pe prietena mea de el
Si a facut asa a profitat de faptul ca ei 2 au fost un moment impreuna si stateau pe banca si geloasa i-a spus iubitului ca ea(prietena mea) se tine de mana cu celalatl.
Baiatul ala fiind prost (off) sa despratit de ea..cam asta e tot dar crede-ma pentru tine e usor dca decasprati pe cinve dar pentru persoana despartita e f greu

4 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Da, am reusit... cu ranga

| vitbsk a răspuns:

De ce ai face aşa ceva?

| FailL a răspuns:

S-au insurat toti barbatii dupa planeta recent? NU desparti pe nimeni, asta te-ar face o tarfa de om.

| Possible a răspuns:

Devina pentru moment o mica tarfa happy Ajuta.