| ...:::.danut.:::... a întrebat:

Ai regreta vreodata daca te-ai culca cu un baiat si v-ati desparti?

16 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, da pentru ca eu poate ca am iubit mult acea persoana din moment ce am facut acest pas care pentru fata e lucru important; e aiurea sa te culci cu el si apoi sa te lase balta, sau chiar daca nu te lasa el balta si apar alte probleme in cuplu si m-as desparti de el normal ca mi-ar parea rau, dar daca ar face ceva foarte grav si nu pot continua relatia cu el atunci poate e mai bine asa, desi poate ti-ar parea rau ca i-ai daruit virginitatea unei persoane care nu merita.

| Farcas a răspuns:

Depinde ce sentimente aveam pentru baiatul respectiv si ce sentimente avea el pentru mine.Nu tot timpul trebuie sa regreti acest lucru. A face dragoste cu persoana iubita e cel mai minunat lucru daca exista dragoste, intelegere si respect reciproc.

| Georgiana2905 a răspuns:

O singura data am avut acest sentiment de parere de rau. Asta s-a intamplat candva demult. parerea de rau a venit odata cu felul lui de a pune punct. A durut, am regretat si nu am mai repetat.

| marsy a răspuns:

Of course

| Alina_9354 a răspuns:

Da pentru ca atunci te simti folosita, simti ca asta a fost singurul motiv pentru care a stat cu tine!

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Eu am avut o relatie de 6 ani, a fost primul meu iubit respectiv barbat.Ne-am despartit, am momente cand regret.Insa ne-am iubit foarte mult si asta era tot ce conta in momentul acela!

| 16.laura.16 a răspuns:

Depinde de ce ne-am despartii. Doar nu poti sta nici toata viata cu un baiat doar pentru ca ai facut sex cu el o data!

| mihaela_7915 a răspuns:

Normal ca da...sh chiar mi s-a int asta. dar acum sunt c un baiat care ma iubeste mt sh sunt ff fericita.desii desigur ca trecutu mereu te urmareste. dar dacaa ai o pers deosebita langa tine te va intelege sh n ii v-a pasa c s-a int in trecut ci doar c se int de acum de cand esti cu el...ai grija d tine.kiss

| Gosh. a răspuns:

Normal?!

| danutsik a răspuns:

De ce sa regreti?
regreti daca nu ai tinut la el indeajuns
daca stiai ca regreti de ce ai mai facut. o cu el?

regreti imediat dupa ce te desparti
dupa te obisnuiesti cu ideea... si pana la urma te.ai simtit bine cand ai facut. o cu el cum suporti consecintelehee hee)

| anonim_7506 a răspuns:

Depinde si de motivul despartirii. Daca suntem de mai mult timp impreuna nu as avea de ce sa regret ca m-am culcat cu el

| anonim_7506 a răspuns:

In plus de ce sa regretam momentele frumoase din viata noastra?

| dynasmile21 a răspuns:

Probabil ca da. Insa depinde in ce conditii ne-am desparti. Caci daca s-ar ridica din pat dupa 5 minute si ar pleca cred ca m-as simti ca dracu. Dar garantez ca i-as face viata un calvar.
Dar daca ne-am desparti dupa de am fost mult timp impreuna (nu ma refer la 2 luni, ci ani buni) si as stii ca relatia noastra nu mergea, probabil ca durerea nu ar mai fi asa mare. Insa ma indoiesc ca m-as fi culcat cu acel baiat. Prefer abstinenta! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca dawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta...