| XanderyX a întrebat:

Ajutați-mă va rog... fără răspunsuri idioate...am 15 ani si încă nu mi sa dezvoltat penisul sa ma îngrijorez? Ce sa fac? Sunt si oleaca plinuț cu burtica oare asta e cauza? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| MayaVeve a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi. esti inca in crestere. pana la 18 ani are timp sa te dezvolti. si faptul ca esti plinut oricum acopera din lungimehappy daca e ceva vorbeste cu tatal/mama sau cineva din famili cu care te intelegi mai bine si spune-i. poti consulta un medichappy cel mai indicat

2 răspunsuri:
| MidnightR a răspuns:

Pana la 20 de ani e timp sa se dezvolte.

| XanderyX explică:

Multumesc