| Alexandra260 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu ceva pls. E cam prima oara cand intru pe un chat(pe animekage.com) de mai mult timp si nu stiu cum vad daca am primit un mesaj privat sau cum sa aflu mai multe despre aceste lucruri. Va rog explicati-mi mai multe de acest chat pls. Scuze de categorie dar am pus in alta parte si nu mi-a raspuns nimeni(asta e mai vizitata)

3 răspunsuri:
| TheFeeye a răspuns:

'' (asta e mai vizitata) '' foarte tare laughing).
Vezi ca pe chaturi sunt oameni dubiosi o.o, vezi ca iti apare desupra unde scrii un lacat sau o chestuta care clipeste, un patratel, ceva da click pe el si o sa vezi ca ti apare. Daca nu merge nici asa, habar nu am, intreaba si tu pe cei cu care vorbesti ca nu o sa iti dea in cap, cred. Oricum, bafta!

| pinky_9280 a răspuns:

Szc nu pot sa te aju dar am vazut ca esti fan anime si te rog daca vrei incearca siteul http://www.wix.com/anutza971/animeuri

| Amiira a răspuns:

Anime-uri sunt o arta,una in care se pune suflet, doar asa reusesc sa ne "atinga inima", si ne raman intiparite in minte. Daca vrei arunca o privire aici pentru cateva: http://anime-ro-sub.ro/