| Andreiu68 a întrebat:

Ajutati-ma va rog.Am 16 ani si acum o luna am iesit afara eu si 2baieti si stateam pe o banca.In 10minute au venit si 2fete(fetele au 15 si 16ani) de la noi din cartier si am inceput sa ne plimbam.A doua zi fetele respective ma luam ambele de gat si brat la brat si pe baietii aia 2 care erau cu mine ii lasam in spatele nostru.Si fetele imi spuneau ce frumos sunt,ce simpatic,ce ochi frumosi am (albastrii), se contraziceau ca nerda e a meu!-l Ba nu e a meu! si ma trageau de brate.. Timp de 5zile fetele ma tineau brat la brat,se puneau in brate la mine, imi puneau mana dupa gat etc. Dupa alea 5zile fetele nu mai stateau cu noi pe afara. Dupa 3zile m-am intalnit cu una din fetele respective si prietenul meu i-a spus daca nu vrea sa se,,combine,,cu mine. Fata a spus ca daca,,ma aranjez putin da,,(adica eu am mustata -puf mai exact si nu ii place-ma rog, toate fetele zic ca nu arat bine cu ea si eu sut de acord-nu pot sa o dau jos deoarece parintii si vr-o 20 de rude zic ca imi sta bine si e devreme sa o dau jos, ca daca o dau jos o sa am o fata aspra etc etc.Ma rog eu pierd nu ei.).La 1zi distsnta ma intalnesc cu ce-a de-a 2-a fata si acelasi baiat i-a spus daca nu vreau sa se combine cu mine, si fata a avut acelasi raspuns ca prima fata.Acum fetele astea nu mai ma ma baga in seama, nici un buna nimic.Ce s-a intamplat cu ele?crying Dau funda

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Radete ma, nu te lua dupa neamuri pentru ca puteai sa pui scula pe ele dar pana la urma tot virgin ramai pana te razi. Radete apoi mergi la ele daca te ignora bagale in p. la masa

| Zenithf a răspuns:

Nu mustata e baiul, ci faptul ca esti mai mototol.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
De ce trebuie sa faci ce zice lumea? daca iti zice ca ai urechile prea mari? ca nu ii convine cum arata nasul/gatul etc.
Sunt fete alintate si nici ele nu stiu ce vor.
Asa ca, lasa-le in legea lor si vei gasi jumatatea sa te placa asa cum esti tu..nu trebuie sa ne schimbam infatisarea.
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce să spun. Habar n-am câți ani ai (puțin contează), faza e că trebuie să găsești o fată care să te placă așa cum vrei tu să fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-au vazut mai bleg. Si cum tu n-ai facut nici o mutare, s-au convins ca au dreptate!

| NameHarris a răspuns:

Sincer nu aveat de cine face misto;happy

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Eu zic sa le lasi in pace. E clar ca esti un pusti de vreo 14-15 ani cel mult. Mai bine iti vezi de treaba ta si mai astepti ceva timp pana sa iti intemeiezi o relatie.

| Andreiu68 explică (pentru Mihailescuioana29):

14 ani ai tu ba! eu am 16 jumate

| 德尼莎 a răspuns:

Deci
1: Fetele acelea isi bateau joc de tine
2: Cine te place te place asa cum esti totusi nu ar strica sa iti razi mustata iar daca nu iti place cum arati laso sa creasca la loc.
3.Nu trebuie sa iti pese daca acele fete nu mai vorbesc cu tine. Cam atat ^^

| cristi62 a răspuns:

Acum te lauzi ca ai agatat 2 fete sau ce?
Trebuie sa le spui parerea ta si parintilor tai sau rudelor...

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Isi bateau joc de tine, esti urat, sinucide-te, bafta "app cu otrava merge mai repede"

| Andreiu68 explică (pentru FaraSperantaSEN):

Ma s^^i de p^^^a bai lache

| Laurentizyu a răspuns:

Esti inca mic! acestea sunt jocuri. Nu te supara, vei avea timp de fete destul.asa sunt fetele, sunt zapacite, te vei obisnui/.