| Biencuts a întrebat:

Ajutati-ma va rog! In jurul mameloanelor ( sanii) mi.au aparut un fel de cosuri, dar (mentionez ca nu sunt cosuri). Sunt mari. Imi puteti spune de ce mi.au aparut? daca aveti habar si ce inseamna? Daca poate fi vorba de sarcina? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vorba de sarcina. La multe adolescente apar la pubertate. Nu sunt cosuri. Sa nu le spargi. Sunt normale.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| roxanamariaa a răspuns:

Am trecut prin aceesi chestie.
Eu am mers la farmacie si mi s-a dat o crema buna apoi mi-au trecut happy

| xTrue a răspuns:

Iii gata...ai ramas bortoasa!