| Andreiu68 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Nu stiu daca toate fetele sunt asa.Acum cateva zile eram afara cu o fata din grupul nostru si acea fata se dadea bine pe langa mine( ma suna cand vroiabsa iasa afara,ma lua in brate,ma pupa pe obraz,frunte,imi punea mainele pe la pectorali etc)Acum cateva Zile nu stiu cum a venit vorba si cineva a intrebat-o pe aceasta fata de ce nu se combina cu un baiat de la noi din grupul nostru. Fata a spus ca nu il place,nu o sa se combine niciodata cu el, nici daca ar fi ultimul de pe lume, nu e genul ei si e si urat; ca ei ii place baietii asa ca mine. Fata aceasta timp de o saptamana cam asa imi facea aceste gesturi(se dadea bine pe langa mine)De 2 zile fata nu mai face aceste gesturi, si am aflat ca fata vrea sa se combine cu baiatul ala care spunea ca nu e genul ei! Eu am 17ani, 1, 73inaltime, ochi albastrii, arat bine(am facut sala 1an jumate, box 1an),sunt cu moda in pas, sunt aranjat,la locul meu,sunt frumusel,sentimental,glumet,tin la gluma,pun suflet in aproape orice,milos,am o situatie financiara foarte buna,sunt la un liceu bun din oras,nu beau,nu fumez, stiu sa ma descurc singur(la bani si nu numai)etc.Dar baiatul acesta care vrea aceasta fata sa fie cu el e urat(nu ca zic din rautate/invidie), 17ani,1, 75m inaltime,a fost la ce-l mai prost liceu din oras,jumate roman,jumate tigan,ochi caprui,nu e asa aranjat, nu e cu moda in pas, 10clase,bea,fumeaza,sitautie financiara la pamant,sta cu bunica lui,nu are parinti(divortati parintii; nu mai tine legatura cu parintii), probleme cu politia, are tatuaje(2),vorbeste urat, barfeste.Acum 4zile a spus ca fata aceasta e o panarama, o urata si mai multe chestii urate. Oricum daca fata ii spune ca vrea sa fie cu el, baiatul accepta.Eu nu stiu de ce fata aceasta vrea sa fie cu el!

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca este din aceeasi categorie cu el. O fata care vine si te pipaie in public, desi nu aveti nici macar un an de relatie stabila in spate, este, cu siguranta, prost educata si usuratica. va fi interesata de baieti asemanatori ei, eventual care pot sa ii ofere ceva (bani, alcool, droguri, etc).

| Doub a răspuns:

Şi ce putem noi să-ţi facem?
Resemnează-te.

| Andreiu68 explică (pentru Doub):

Ba in ***, ti-am cerut eu tie parerea? nu mai comenta daca nu iti comvine ceva

| Doub a răspuns (pentru Andreiu68):

Convine*

| sofisis a răspuns:

Bun. Si problema ta pana la urma care e?
Tu nu vezi ce fel de fata e aceasta fata daca vrea sa fie cu asemenea baiat?
De ce ai vrea sa fii cu ea? Mai ales daca nu esti prima ei alegere...
Vezi-ti de ale tale ca nu cred ca e cazul sa mai insisti aiurea.

| CinevaNou a răspuns:

...si mai ales, esti modest!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata a arătat că e interesată iar tu ca un mototol nu ai făcut nimic. Cât credeai că o să tragă de tine?
Poate că o fi ăla un terchea-berchea dar nu cred că e atât de fraier încât să nu își dea seama și să nu profite când o fată este în călduri, iar ea de asta avea nevoie acum, de un tip care să îi potolească hormonii.

Capul sus, în afară de o m**e gratis nu ai pierdut nimic.

| Andreiu68 explică (pentru anonim_4396):

Si eu i-am raspuns la,, avansuri" si i-am zis ca e frumoasa si chestii si ca imi place de ea, dar aceasta nu a raspus la intrebare, se facea ca nu a auzit.

| MidnightR a răspuns:

Scuze frate, esti deja perfect, n-avem ce sa iti mai facem.

| g4mma a răspuns:

Pai, poate nu i-au placut pectoralii tai straight face