| candycane16 a întrebat:

Ajutati-ma va rog!( simpatizez un baiat, foarte mult. am fost o perioada impreuna(o saptamana). a fost totul ideal, s-a comportat ideal. e un baiat de exceptie. dar la un moment a zis ca nu e pregatit de o relatie serioasa, ca o are in minte inca pe fosta(cu care a stat 2 ani), aceasta era atunci, acum s-a mai schimbatstraight face. a zis ca prea mult tine la mine ca sa ma faca sa sufar.( el singur mi-a zis ca ma place mult, dar acum vrea doar sex pina cind. acum am ramas prieteni, problema este ca imi zice ca iese cu fete, ca are multe fete, ca are din ce alege.chiar daca mi-a zis ca le vrea doar pentru sex. eu sufar foarte mult, eu nu mai pot. imi vine sa urlu de durere. intr-o zi mi-a dat de inteles ca va veni ziua cind o sa fim impreuna, numai nu acum. si intotdeauna cind vede ca vreun baiat imi face curte, reactioneaza. spuneti-mi va rog ce sa fac? il vreau nespus de mult! nu am ochi pentru alti baieti, ii socot de nimeni, sincersad nu ma atrage la nici un baiat, chiar daca e frumos!( ma gindesc sa vorbesc cu el, dar nici nu stiu, sincer sunt confuza( multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca cineva te iubeste, vrea sa fie cu tine si cu nimeni alta. Ce-i aia, le vrea pe altele doar pentru sex? Ceea ce face el se numeste vrajeala ieftina. Nu stiu de ce o face, dar eu zic sa fii atenta si sa nu il mai iubesti atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa te placa un baiat si el vrea sex atunci spune-i ca esti dispusa sa eu sugi si ca iti place multu slobozu pe mui3 si in *****