| rolandfr8x a întrebat:

Ajutatima! Eu si prietena mea am vrut sa avem al 2-lea kontakt sexual ea fiind virgina la primulwinking iar acum nu pot sa intru in ea pt ka o doare rau ce are.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Probabil ca nu ai dezvirginat-o complet. Poate sa aiba o mica rana nevindecata de la primul contact. Poti sa mai astepti, sau poti incerca un preludiu mai lung, poate un oral mic inainte de contact.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asteapta cateva zile pentru urmatoru sex

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E inca incordata, o sa va mai tina asa inca vreo 2 contacte pana se relaxeaza

| corbulalbrosu a răspuns:

unde urmezi tu cursurile? in ce clasa esti? stii ce-i aia cratima? in limba romana se scrie contact si ca cu litera c.ar trebui sa inveti sa scrii corect si poate ca atunci ai reusi sa faci si sex-ul corect, pentru ca partenera sa fie multumita.

| Emilian65 a răspuns:

Cate zile au trecut de la primul contact sexual? Daca au trecut putine zile este normal sa o doara la al doilea contact sexual.

| Neo12 a răspuns:

O doare de la limba română pe care o poceşti. Sunt sigură că te-am ajutat.

| frostxtq a răspuns:

E normal sa doara, doar nu crezi ca dupa un singur contact sexual corpul fetei este total pregatit si obisnuit cu tot.

Răspuns utilizator avertizat
| wasilika24 a răspuns:

Depinde cum ai facut prima oara daca brus si repede apoia scuza in general si adaua si chiar a 3 oare daoare nu numai ai facut o data si restul nu simte asa ca mai rabda putin

| rolandfr8x explică:

A trkt aproape o luna

| rolandfr8x explică:

3 luni dfpt skze

| LaLaura a răspuns (pentru rolandfr8x):

Buna.
Incerca si cu un lubrefiant pe baza de apa ( de la durex sunt bune), o ajuta mult, nu o sa o mai usture la contact.
Si un preludiu intens si bun.
Daca le faci pe astea doua posibile, o sa vezi ca o sa aiba si orgasm.