| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Dau Funda! Buna mie imi place de un baiat si azi el a zis ca a fost provocat sa ma intrebe daca vreau sa ma combin cu el. I-am zis ca ma mai gandesc. El tot azi s-a despartit de una si s-a cuplat cu alta dintr-o clasa mai mare. Dar i-a zis unei fete din clasa ca daca nu era combinat cu ea, ar fi fost cu mine. Ce sa fac sa nu cad de fraiera?

Răspuns Câştigător
| Laura_1898 a răspuns:

Pai eu zic sa ii spui un nu clar.baiatul se joaca doar...trece asa de la una la alta fara sa ii pese. iar daca nu era cu fata aia cu care dupa cum ai precizat tu s-a cuplat azi era cu alta.eu zic ca ai avea de suferit si oricum nu te supara dar nu cred ca ii place de tine... te vrea doar pe lista lui de "iubite". rezista tentatiei de a spune da stiu ca ti-ar place dar ai sa suferi.parerea meabig grin take care:*puici

1 răspuns:
| raine a răspuns:

Fa pe indiferenta.
din moment ce doar provocat a ales sa vina la tine, nu cred ca il intereseaza in mod special persoana ta asa ca nu merita atentie. pare a fi un fluturas ce zburda din floare in floare si nu cred ca vrei sa fii si tu una din cele multe care sa se inscrie pe lista lui de cuceriri.
daca i-ar fi pasat daca este sau nu cu tine ar fi asteptat pana luai o hotarare...
bafta!