| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! I-mi place de o fata si am de gand sa-i marturisesc la banchet care este poimaine.
Sansele sa accepte sunt cam 50-50 asa ca am nevoie sa-i zic ceva sa o dea gata
Tin sa mentionez ca are o slabiciune pentro japoneza, animeuri si alte chestii de genul asta
Sa-i zic ceva de genul Watashi wa anata ga suki shitte iru?

37 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

1.Sansele sunt mereu 50-50 laughing daca era mai mult inseamna ca erai pur convins ca ea te place si ca va accepta, ceea ce in general nu prea se intampla. Daca era mai putin inseamna ca aveai nasu stramb, picioarele cracanate, tuns chel si putzeai ca un dihor cu par la ***.
2. WTF de ce i-ai spune cuiva ceva in japoneza, adica nu ar suna ciudat pentru tine daca cineva ti-ar zice cv pe alta limba?
3.Neah banchetul nu e niciodata cel mai bun loc pentru asta. Ea poate se imbata oleaca si are chef de pl paorma cand isi aminteste Adios.

| GizazCraist a răspuns (pentru Dr3yga20):

Sunt 50-50 ca uneori cand e bine dispusa vorbim, radem de una si de alta dar uneori cand e prost dispusa...eh...aproape ca ii ies tepi prin piele
Si da intelege japoneza

| Dr3yga20 a răspuns (pentru GizazCraist):

Ce am vrut eu sa zic este ca orice are sanse de 50% in treburile astea, deci nu era rost chiar sa zici 50-50 iar treaba cu japoneza ma refer la faptul ca daca tu intelegeai rusa, daca o fata ar veni la tine si te-ar intreba pe rusa si nu pe romana nu te-ai simti putin ciudat?

| GizazCraist a răspuns (pentru Dr3yga20):

Da dar cum am mai zis are o slabiciune pentru tot ce inseamna japanese deci ar cam trebui sa-mi dea un avantaj nu?

| alin_9439 a răspuns:

E bun un shot da sper ca nu arati ca in pozalaughing

| DeathIncarnate a răspuns:

Deci n-am putut sa ma abtin sa nu rad la fraza in chineza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii dai un shot de votca si iti cresc sansele la 140%...

| GizazCraist a răspuns (pentru anonim_4396):

Va fi cam greu cu 30 de profesori in aceeasi sala, plus ca nu bea, spre deosebire de mine

| bogdan72 a răspuns:

Stii, multor fete nu le place sa le iei prin surprindere la chestii de genul asta. Acum depinde de la caz la caz. Ideea e ca daca e putin timida, chiar stiind ca va regreta mai tarziu te poate refuza (bineinteles daca nu cumva te place si ea). Daca te place si e interesata e ok sa ii zici la banchet, dar ai grija sa ii zici si tu cand se mai "incinge" atmosfera, mai pleaca profii. stii-tu.
Faza cu anime-urile si japoneza nu stiu cat de mult ar tine... TU o cunosti cel mai bine si TU ar trebui sa iti dai seama cum ar reactiona pentru ca nicio fata nu e ca celelalte.
Succes!

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

"Știi,din cand in cand ma mai uita la hentai!"Imi pare raulaughing
Oricum depinde, daca este o fata cu carea de abia iti dai buna s-ar putea sa te duci singur acasa, daca vorbesti cu ea mereu si te considera un prieten, si te preferă pe tine in locul altora n-are rost sa nu incerci.Nu vei regreta ce ai facut cat vei regreta ce n-ai facut. Oricum iti urez bafta si, anunta-ne si pe noi ce ai facut.

| GizazCraist a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Vorbesc zilnic cu ea dar e foarte timida si mai am si concurenta... bine nu se poate numi chiar concurenta ca tipii aia nu sunt chiar... maturi

| CRISS69TM a răspuns:

Ai sanse 100%, atata timp cat ascultati amandoi cretinisme.fii convins ca merge.

| GizazCraist a răspuns (pentru CRISS69TM):

Iar tu boule?
Ia du-te la mama dracului cu tot cu familia ta de cretini si nu mai raspunde daca nu ai ceva inteligent de zis

| CRISS69TM a răspuns (pentru GizazCraist):

Daca ar fi toti inteligenti ca tine, nu ar mai fi existat omenirea.bine ca sunteti rari.

| GizazCraist a răspuns (pentru CRISS69TM):

Bime zis ca mereu trebuie sa fie niste inferiori ca tine

| CRISS69TM a răspuns (pentru GizazCraist):

Ai probleme mai mari decat arati.nu intelegi nici limba romana.chiar nu vreau sa fiu profesor pentru retardati.mai citeste odata. daca nu-ti dai seama nici a doua oara, iti dau un sfat. faci un bine omenirii.sinucidete.

| GoldCobra a răspuns (pentru CRISS69TM):

Taci cocalarule. ca aia se baga in seama prin scandalurile lor. du-te si ascultati dezbracatele si playbackurile.

| HermioneLove a răspuns (pentru CRISS69TM):

Auzi tu iti dai seama asa un pic macar ce prostii spui? straight face cum vorbesti cu un om asa!? fiecare om este important si Dumnezeu ne-a creat cu un scop nu ca altii sa rada de ceilalti! care-i problema ta cu ce asculta el? manifesta-te in alta parte! nu pe TPU! se vede ce minte ai!

| GizazCraist a răspuns (pentru HermioneLove):

Stiu e ostrarcizant
am destui tampiti pe care trebuie sa-i suport in realitate
acum trebuie sa suport unul si pe un site pe care oamenii ar trebui sa se ajute intre ei

| GoldCobra a răspuns:

Pune-i slipknot laughing

| GizazCraist a răspuns (pentru GoldCobra):

Tocmai de asta am 50% sanse si nu mai mult
ea ascuta pop-rockuri ca Vocaloid :/

| GizazCraist a răspuns (pentru GoldCobra):

Acum sincer i-am pus o data Slipknot si... nu a mai vorbit cu mine in ziua aceea xD

| GoldCobra a răspuns (pentru GizazCraist):

Ce piesa i-ai pus? laughing si ai reusit in cele din urma?

| GizazCraist a răspuns (pentru GoldCobra):

I-am pus eyeless oricum i-ti zic maine daca se combina cu mine sau nu ca banchetul e azi la 18:00

| GizazCraist a răspuns (pentru GoldCobra):

Frate m, o luat cu chestia cu sa ramanem prieteni iar acum un pitic care nu-i ajunge nici macar la sani flirteaza cu ea iar ei pare sa-i placa
Tin sa mentionez ca eu l-am luat pe fraerul ala si l-am invatat tot ce stie despre rock dar acum mi, o intors spatele si copiaza tot ce fac, si cand te gandesti ca vroiam sal invat sa bata

| GoldCobra a răspuns (pentru GizazCraist):

laughing ghinion. gasesti alta

| GizazCraist a răspuns (pentru GoldCobra):

Mai rar una ca ea

| GizazCraist a răspuns (pentru GoldCobra):

Mai rar ca ea crying

| HermioneLove a răspuns (pentru GizazCraist):

Asa s-a intamplat si la mine!(isi face mai multe conturi)

| TotEuMa a răspuns:

De ce nu ii zici pur si simplu " te plac, vreau sa fiu cu tine, tu vrei?batting eyelashes " si gata. Cumpara.i si o floare si o dai gatarolling on the floor)

| Patadeculoare a răspuns:

Llocul e potrivit si momentul la fellove struckx la banchet:X super idee succes eu cred ca da va acceptalove struck n-are cum sa nu o dai pe spatelove struck:Xlove struck:X:X:X:X

| CRISS69TM1 a răspuns:

Tu nu esti in stare sa agati o fata.halal inteligenta.ce faci cand trebuie sa o pui unde trebuie? ceri ajutorul celorlalti sa ti-o potriveasca? si eventual sa-ti arata cum se face.nu m-as mira sa te si sperii cand ai sa o vezi in realitate, ca sunt convins ca nu ai vazut-o pana acum!?

| GizazCraist a răspuns (pentru CRISS69TM1):

Ma disperi c8ile! Cum naiba mai primesc raspunsuri de la tine daca ti-am ignore?
Nu inteleg de ce ti-ai facut cont pe TPU daca mereu freci lumea la cap pentru singurul fapt ca asculta rock
Fa ce vrei dar nu ma mai deraja! Nu ti-am cerut sa raspunzi la intrebarile mele

| GizazCraist a răspuns (pentru CRISS69TM1):

Aha... Alt cont
Nici o problema ca il blochez si pe asta