| alesica a întrebat:

Ajutorr! ce pastile exista pentru a avea libidoul crescut? pentru a avea chef de sex cu sotul meu

18 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Citi ani ave ti voi? Multumesc sărut mîna

| mihai69 a răspuns:

Din păcate nu există astfel de pastile; dacă aș inventa una, aș fi multimiliardar...

| cristimihailov a răspuns:

Ar trebui sa schimbi modul in care faceti asa ceva, locul, sa codimentati un pic.

Pe de alta parte poate ar trebui sa inveti sa te mai relaxezi, sa nu te mai gandesti la toate problemele din lume.

Si al treilea lucru, poate ar fi bine sa incepi sa stati mai mult brate in brate.

| valentingb a răspuns:

Pastile sunt destule dar mai întâi îți recomand să mergi la medicul de familie. El te va trimite probabil la un control la endocrine sau la ginecologie.
Cum merge relația voastră? Ești mulțumită de relație, de soțul tău? Te mai atrage fizic? Te poți satisface singură, dar nu cu el? Pune-ți și singură întrebări și dacă depistezi că ceva nu merge bine, vorbește cu soțul tău sau caută un psihoterapeut sau un consilier familial. Poate că problema ține mai mult de suflet.

| Alcyon a răspuns:

Nu cred ca exista astfel de pastile. Poate ca asa esti tu, exista oameni cu libidoul mai scazut.

| grab a răspuns:

Vrei neaparat pastile?
nu cumva vrei alt barbat si ar fi cazul sa te scutesti de chinul de a face ceva ce nu te trage inima in mod natural?
stima!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un medic specialist sau pur si simplu direct la o farmacie. Exista sigur un tratament naturist ce iti va creste libidoul.

Dar mare atentie, lipsa libidoului poate aparea din motive de sanatate, de aceea este si recomandat sa mergi la un medic specialist si sa descoperi care este problema. Poate e doar un stil de viata nesanatos combinat cu stresul de zi cu zi, dar nu vei sti sigur pana nu vei merge la un control.

O zi frumoasa

| sensualus a răspuns:

Pai daca esti u in poza, e clar ca sotioru tau are nevoie de chef la greu sa te iubeasca pe placul tau

| 1cristian1990 a răspuns:

Mai condimentati si voi relatia voastra si actiunile pe care le face-ti in dormitor, poate ati ajuns la "plictiseala amoroasa", eu propun pentru o casnicie ok, sa va petrece-ti putin timp unu departe de celalalt, cam 2 - 3 zile, el sa iasa cu baietii, tu cu fetele, pentru a se forma acel dor intre voi, atunci cand va intalniti, cumpara-ti o lenjerie sexy, caute pe net sau in carti noi pozitii, noi moduri de a face dragoste! Oamenii se plictisesc unii de altii daca stau mult timp impreuna unu langa altul, mananca, bea, dorm, se joaca, fac dragoste, ies impreuna, mai ca nu merg am2 la baie impreuna, chiar daca sunt casatoriti, aceasta e o prolema! Sunt tratamente naturiste pentru tine, iti recomand naturise nu altceva, intra intr-un plafar sau cauta pe net gen firma: steaua divina, fares, dacia plant, ei au tratamente pentru tine pe baza de plante, care iti poate creste libidoul! Sau formati-va o dogma sexuala, gen kamasutra, tantra si luati-va dupa ea, va recomand tantra sau daca nu ai incredere in aceste stiinte, poti cumpara cartea unui sexolog! Succese!

| 1cristian1990 a răspuns (pentru 1cristian1990):

PS: cristi_seb@yahoo.com daca mai ai alte intrebari si te pot ajuta!

| alesica explică (pentru 1cristian1990):

Sotul meu e plecat din tara de aproximativ o luna ...acum e ok prin telefon facem sex virtual adica... vorbim ce ne-am dorii dar cand e la practica e mai greu

| 1cristian1990 a răspuns (pentru alesica):

Pai atunci ar trebui sa iti fie dor de el si sa il doresti! Sau daca nu cauta-ti un amant happy

| Miky1 a răspuns:

TU esti pastila lui.Viagra pentru artificial.

| valentingb a răspuns (pentru Miky1):

Nu este pentru soț, ci pentru soție!

| Miky1 a răspuns (pentru valentingb):

Da,asa e! scuze.

| Miky1 a răspuns:

...eu sunt a 3-a pastila.

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Mananca natural, mananca nuci, samburi de diverse fructe. bea un pahar de vin, fistic, curmale, musli. am auzit de gold max ca ar fi singurul de pe piata care si-ar face treaba dar din punctul meu de vedere cu o dieta ok ar trebui sa fii bine. El se descurca in pat? cand te gandesti la partidele anterioare te exciti? pune-l pe el sa faca treaba buna ca sa fii excitata

| madalynu26 a răspuns:

Te duci la baie inainte.te mangai putin te exciti si dupa e in stare si el sa continuie