| robertprostul123456789 a întrebat:

Am 12ani sunt la pubertate vreau un sfat la pubertate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Principala activitate din aceasta etapa este invatatura. La sfarsitul pubertatii ai de sustinut un examen al vietii: EVALUAREA NATIONALA. In functie de rezultatul de la acest examen poti urma un liceu bun si apoi o facultate buna.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Joaca-te in continuare cu masinutele si daca chiar vrei sa faci ceva util, citeste o carte.Una adevarata, nu carti de joc.

| alex310 a răspuns:

Cauta cat mai multe site-uri porno

| JesusIsLoveJesusIsLife a răspuns (pentru alex310):

Ce sa faca pe site-uri porno la 12 ani?

| alex310 a răspuns (pentru JesusIsLoveJesusIsLife):

Tu ce crezi ca poate sa faca?

| JesusIsLoveJesusIsLife a răspuns (pentru alex310):

Sa caute pe net dar nu pe site-uri porno la 12 ani...