| aiam a întrebat:

Am 14 ani am studiat istoria, şi calendarul maya şi multe altele:
Şi apocalepsis în 2012 nu va mai fi staţi pe bune, nu vă apucaţi de băut, şi trăiţi mai departe cum şi mai înainte

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mersi ca m-ai anuntat ca eu tocmai vroiam sa ma retrag intr-o pestera de la polul nord...laughing

| Razvan a răspuns:

Degeaba. E prea mare isteria in jurul subiectului.Nici macar nu vreau sa ma gandesc cati oameni vor fi in biserici pe 21 decembrie 2012.Brusc,toata lumea se intoarce la Dumnezeu.Si cand vor constata ca totul a fost o chestiune de calcule gresite se vor imbata.Multimea care a fost la biserica se va duce la carciuma si va petrece cu manele zi de iarna pana-n searawinking

| Pho3nix a răspuns:

Vom face sex de sfarsitul lumii.laughing

| adi4ever a răspuns:

Si ce legatura are cu categoria Dragoste si Sex?

| vladutzzz_2456 a răspuns:

Apocalipsa? Nu va veni in 2012? OK. Cand? Nu se va stii niciodata. E clar ca va veni (daca ai un pic habar de anumite fenomene, stii despre ce vorbesc!) si ne va lua prin surpridere, daca vom mai fi (sper sa nu) laughing
Si "intrebarea" asta e mai degraba o afirmatie happy

| zuzi_4846 a răspuns:

Daca ai fi terminat asa "... si faceti dragoste ca si pana acum" as fi inteles de ce ai postat la categoria asta. Dar... ne explici care este legatura intre cei 14 ani, istorie, calendarul maya, "apocalepsis", 2012 si in special intre toate astea si "Dragoste Si sex"?

| Green a răspuns:

Da. dar stii ca nu ai pus "intrebarea" unde trebuie.

| aiam explică:

Copiiiii fete şi oameni:
Am pus întrebarea asta aici deoarece aici sunt cei mai mulţi, şi cei mai interesaţi de tema asta.(cred eu, SAu nu!?
)

| Parker_2310 a răspuns:

Lumea inca nu isi da seama ca in 2012 se termina calendarul Mayas si nu are nicio legatura cu sfarsitul lumii. Odata ce se va sfarsi vor incepe un nou calendar, daca fiecare secta religioasa ar scoate cate o duma de asta precum ca in fiecare an ar fi sfarsitul lumii, intreaga omenire ar trai in haos. Deci treziti-va.

| CRIS730 a răspuns:

Dumnezeu stie cand se va sfarsi lumea

| blue_6227 a răspuns:

Ai studiat atatea numai abecedarul nu? Rusinos.