| Georgiana_7437 a întrebat:

Am 14 ani si am sanii foarte mici toate fetele din cls de la mine au sani mari si frumosi ce pot sa fac sa creasca? help plssssad

3 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Nu prea poti sa faci nimica astepti sa creasca ei de la natura pana la 18 tot sa iti creasca

| Alex0194 a răspuns:

Am citit undeva pe un site ca cica fetele cu saniii mici sunt mai bune la pat asa ca nu te descuraja, vei gasi pe cineva care sa ii placa de tine ca pana la urma caracterul conteaza, cu marimea sanilor

| Daniella a răspuns:

Stai tu linistita, ca si cu sanii mici esti frumoasa.Mai asteapta pana pe la 18 ani, ca sunt sanse sa mai creasca.Si daca nu, foloseste un sutien care sa ti-i mai ridice putin, ca se vad bine happy