| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si ma masturbez des si s-au micsorat testiculele. Mi se poate intampla ceva?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ti-s-au micsorat, poti practica in continuare linistit laba.laughing

| enevasile92 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru enevasile92):

De la masturbare poti doar sa orbesti insa testiculele nu patesc nimic. Deci poti continua aceasta a fost indemnul meu, da-i bataie insa cu moderatie.

| LoveSleep a răspuns:

Creierul e tot la forma lui inițială?
Nu-l simți mai ușor? Sau așa era dintotdeauna?
Întreb doar.

| enevasile92 a răspuns (pentru LoveSleep):

Chiar mi s-au micsorat testiculele de la ce este? vb serios

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Nu ai nimic. S-au micsorat testiculele deoarece ai eliminat sperma. Este normal!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru SefaTa97):

Hihihihihi laughing De ce s-au micsorat? Sperma se acumuleaza si se elimina dintr-un cu totul alt organ.

| enevasile92 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

De ce s-au micsorat?

| SefaTa97 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Lasa, ca el va crede si nu isi va mai face atatea problemelaughing