| Pathetic a întrebat:

Am 14 ani si mi se scoala mai mereu cand prietena mea se pune pe piciorul meu drept, sau ambele picoare
ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Razvaneserios a răspuns:

E normal frate, ai 14 ani, urla hormonii in tine cand vezi un fund, un san, ce vrei. Peste 10-20 de ani o sa te plangi ca de ce nu o sa ti se mai scoale cand o sa vrei sa faci sex

13 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, e normal sa se intample asa. Daca te deranjeaza asta evita astfel de momente...

| Deaad a răspuns:

Sa ti-o tragi cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe viitor, stati pe canapele diferite, de preferat tu cu picioarele in apa rece.

| cristi62 a răspuns:

Trimite-l la culcare.

| Pathetic explică (pentru cristi62):

Doream un raspuns serios...

| Darius2019 a răspuns:

Sa stea pe cel drept, sa nu stea, sa stea in picioare in final ****-o

| GuUumitza a răspuns:

Taie-ti picioarele

| Maximilian191 a răspuns:

E ceva normal si sunt 2 variante. Ori o **** ori ii spui sa nu mai puna picioarele pe tine

| CosminCornel a răspuns:

Spune-i sa se puna pe piciorul stang.

| Vasque a răspuns:

Sa o pui pe piciorul din mijloc.