| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani, si am o relatie cu un baiat mai mare decit mine cu 5 ani.Sintem foarte apropiati si vorbim despre orice (mama zice ca anume comunicarea este cheia intelegerii) Nu stiu daca e ceva normal... dar se intimpla sa vorbim la telefon despre unele lucruri fierbinti... iar dicutia se sfirseste cu masturbare (doar eu), uneori pina la orgasm.(doar la telefon facem asta cind suntem in fata nu incearca nimic e dulce si tandru) Eu sint virgina, si sunt sigura ca inca pentru mult timp inainte. Iar el are rabdare, imi dovedeste asta mereu.Se multumeste doar cu ce ii permit. Mai sint si altii care fac lucrul asta la telefon?

14 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sex la telefon, lol laughing
Tu sigur nu ai sunat la linia fierbinte?!

| Vizitiul a răspuns:

Cred ca sunteti autentici!
Tara lu' Papura Voda.
Masturbare la telefon, deja persista in mine un sentiment de milostenie fata de telefonul acela. Cu ce a gresit saracul pentru a fi supus la o asemenea perpersiune bestiala!?
Nu ma dezmint, aoloooo...
Apropo, mamicii tale i-ai adus la cunostinta recordul dobandit de tine sau vrei sa creezi agitatie, amuzament pe site?
Am trait s-o aud si pe asta, iti multumesc din tot sufletulwinking.

| Hmmmm a răspuns:

Nu stiu dc se mai pot posta intrebari anonime, cand acum ceva timp am fost anuntati ca nu se mai poate face asa ceva.
nu stiu dc presimt ca e o gluma proasta ce zici.ma rog.
eu zic sa faceti sex la web ca s-a modernizat lumea. da-o dracu d telefon. te dezbraci asa singura in camera fara sa te vada si el? daca nu poate sa atinga macar sa vada saracu baiatlaughingstau si ma intreb oare ce poate sa zica el atat d interesant la tel ca tu sa ajungi sa faci asta.chiar is curioasa, si tare ma tem ca o sa mor repede din cauza astalaughingsi cum a zis si dany:imi e mila d saracu telefon.cine stie p unde o fi umblat si ala saracu pana acum la cate si mai cate am vaz si am auzit p acest site.laughing)
offf! ma faci sa ma simt batranalaughingeu p vremea ta.copii din ziua d azi.doamne! doamne!laughing

| irina20 a răspuns:

Ma, eu as vrea s-o fac, dar n-am idee ce anume sa spun...

| Ea12345 a răspuns:

SI el stie ca tu faci asa ceva la telefon? Oare iar faceti glume, anonimii?hee hee

| ßέßέ a răspuns:

Pe bune? laughing Hmm...la 15 ani. cred ca te apasa o curiozitate marehee hee

| claudiea79 a răspuns:

Eu la 15 ani habar nu aveam de baietii. citeam cartii; gateam si imi spalam rufe; plantam florii. se face dragoste si nu sex. mai astepta macar pina la 18 ani sa faci dragoste. pina o sa fii mai matura; sa ai o relatie de durta. eu am asteptat pina la 29 de ani. la telefon nu este bine isi va imagina lucrui care nu exista. o relatie se traieste fata in fata.

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Nu stiu daca mai fac si altii chestia asta, dar atata timp cat te asteapta si nu te foteaza sa o faci cu el, cred ca totul e ok.
Nu stiu cum ati ajuns sa faceti asta la telefon, dar el daca a vazut ca iti place sigur nu se va opri.
Sa ai o zi buna!

| FreakyFred a răspuns:

Da de ce ''pentru mult timp inainte''?
oricum, daca tu nu vrei sa faci sex inseamna ca el e un pervers care abia se stapaneste sa nu sara pe tine, asa ca se multumeste cu telefonul'.
ori asta ori e gay happy

| d33a_9154 a răspuns:

Voi sunte-ti normali la 15 ani ar trebui sa va preocupe scoala nu asa ceva ...Citeste o carte draga nu intreba asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roga-l insistent sa-ti spuna ce are de gand. Ceva romantic, de genul: "Bai, mi-o tragi, sau ce dracu' mai astepti?". Numai prostii aveti in capul ala! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nr meu 0748116674

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai fata a intrebat daca mai sunt si altii care fac lucrul asta, nu daca e bine sa faca lucrul asta, si se pare ca la amandoi le place sa faca asta. Parerea mea e ca fiecare e liber sa faca ce vrea, atata timp cat amandoi sunt de comun acord. Asa ca in continuare sunt curios daca spun altii ca fac asa ceva sau ca nu fac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

IRINA20 da si tu te rog frumos un add pe bazatul_87c_ta@yahoo.com si imi lasi un ofline sa stiu ca esti tu.