| forzastelistii a întrebat:

Am 15 ani si de la un timp tot am ganduri despre sex...Credeti ca ar fi timpul sa-mi incep viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Nu, nu consider chestia asta absolut necesara.
Stii, la 15 ani, o persoana incepe sa se schimbe, sa vrea pe cineva alaturi. poate asta e cauza.
Cu totii am trecut prin asta, deci nu te ingrijora. Este bine sa incepi cand te simti pregatit! happy

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prea devreme

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La tine este curiozitatea mare, în niciun caz să și practici.
Pentru cultura ta este bine să știi: www.seximus.ro
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Daca spui ca ai doar ganduri, nu vad de ce ar trebui, dar daca vrei si te simti pregatit/a poate ca ar trebui, dar sa fie si cu cineva pe care iubesti.

| Ирина19 a răspuns:

Nu, e ceva normal sa ai ginduri despre sex la aceasta virsta, pur si simplu te intereseaza si tiar placea sa stii cum e, dar nu te grabi, ai toata viata inainte si ai sa reusesti sa faci pasul ala

| Ofiintă a răspuns:

Mai ai timp pana la 18 ani, si crede-ma ca n-o sa regreti

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Bafta cu asta! laughing

| Bianca_2742 a răspuns:

Poate ca da!

| darkhell217 a răspuns:

Ar trebui sa mai astepti inca 2-3 ani, dar totusi daca vrei cu adevarat atunci fa-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai ganduri inseamna ca exista si dorinta, deci daca ai posibilitate, probabil ca ti-ar prinde bine

| shalalala a răspuns:

Mie una mi se pare cam devreme...ai rabdare.Nu vei regreta!