Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2733756intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Aug
SATI 222.952AFISARI
94.451VIZITE
82.328V. UNICI
29 Aprilie 2009
anahialexandra intreaba:

Am 15 anicrying.si nu prea imi cresc sanii .au forma de para... Ce sa fac sa am sani >frumosi?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 29 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 30 Aprilie 2009 09:39
    JustMeFlory a răspuns:
    Stai linistita ca tu esti abia la inceput. abia acum incepi sa te dezvolti ca lumea...pana la 18-20 de ani or sa tot creasca!
  • 30 Aprilie 2009 11:17
    leonardk a răspuns:
    Sanii in forma de para sunt cei mai apreciati de majoritatea barbatilor. Stai linistita - vor creste odata cu tine asa cum se cuvine!
  • 1 Mai 2009 13:53
    bismark65 a răspuns:
    Sa astepti sa cresti pana se vor coace perele
  • 30 Aprilie 2009 13:49
    jani a răspuns:
    Cine te place... te place asa cum esti... iar la 15 ani nu trebuie sa ai sanii mari...ai destul timp sa-ti creasca...si oricum sanii mari nu sunt si fumosi.
  • Raspuns utilizator suspendat
  • Raspuns utilizator suspendat
  • 30 Aprilie 2009 13:10
    Florinna a răspuns:
    Forma de para?big grin
  • 30 Aprilie 2009 14:51
    anonim_8127 a răspuns:
    Draga mea eu te sfatuiesc sa nu-ti faci griji ca o sa-ti creasca, esti inca micuta pana la la 21 ani cresc sanii. important e sa nu porti sutin mereu sa poata sa creasca, sa se dezvolte. daca ii acoperi cu sutien nu se dezvolta si risti sa nu mai creasca. cunosc cazuri asa
  • 3 Iunie 2010 15:16
    sely_6623 a răspuns:
    Eu am 10 ani si am sini de la 9 chiar si colegele mele au sini de la 9 ani si am inteles ca degraba mi se va incepe si ciclul. Dar tu nu trebuie sa te ingrijorezi tu nici nu baga in seaama acest lucru ca pina la 20 de ani mai ai timp asa ca relaxeazate.
  • 15 Iulie 2011 13:04
    adytzyka a răspuns:
    Astepti,astepti dar cat?
  • 30 Aprilie 2009 09:39
    Raspuns anonim:
    Pff.La 15 ani.Trebuia sa ai cat de cat.eu am 12 ani sh am.big grin! Incearca sa manaci mai multe fructe, sa faci sport, dusuri cu apa rece sh sutien cu Push-up.
  • 1 Mai 2009 14:47
    Raspuns anonim:
    Stai linistita toate la timpul lor si eu am tot 15 ani am sanii crescuti dar stai linistita o colega deamea are toto 15 ani si are aceeasi problema ca si tine.deci stai linistita.
  • 8 Iulie 2009 11:41
    Raspuns anonim:
    Poi.eu am 13 jumate.tot forma de para am si eu.si am sutien nu push `up oh go on oricum se spune ca sani tai o sa arate ca cei ai mamei tale. oricum mai avem pana la 20 de ani cand se term` dezvolatrea
  • 13 Octombrie 2009 10:40
    Raspuns anonim:
    Pana mai demult si eu ma panikam k u dar trebuie sa intelegi k trebuie sa ii lasi sa creasca de la sine aveam12 ani si toate colegele mele erau una mai ceva k alta si iata k astazi am 14 ani si mi-au crescut foarte frumos de la sine...natural...trebuie doar sa astepti... te sfatuiesc sa nu porti sutien pentru ca nu se vor mai dezvolta normal...lasa-i asa cum sunt...pentru ca cand va veni vremea sa porti o sa te plictisesti de el...multe fete considera asta ceva extraordinar k daca poarta sutien au sanii mari... dar nu este o bucurie mare...asa ca solutia este:rabdarea si asteptarea...asa cautam si eu k u p net dar m-am convins singura k trebuie sa astept... o sa vezi mai tarziu...se spune ca fetele care sunt slabute si au sanii mici cand sunt adolescente mai tarziu o sa fie cele mai frumoase de invidiat...laughing
  • 2 Februarie 2010 11:06
    Raspuns anonim:
    Help straight face
    eu.am 13 ani juma`` si nu imi cresc sanii... ce pot face? stiu ca...trebuie sa astept astept si iar sa astept
    dar.nu mai rezist :d
  • 6 Martie 2010 16:27
    Raspuns anonim:
    Eu am 13 ani si nici macar nu am sani si nici ciclu
  • 6 Iunie 2010 18:06
    Raspuns anonim:
    Stai linistita, nu te panica si eu am 15 ani si abia acum o luna mi-a venit ciclul sh inainte de a`mi veni nu aveam cine stie ce sanu, acum incep sa se mai dezvolte. ce e cel mai important sa nu invidiezi fetele care au sani si tu nu, deoarece asa te vei simti ff prost, mai bine bucura-te de viata ca ai destul timp de acum in colo, si cine te iubeste te va iubi cu sani sau fara sani, cum mi se intampla mietongue
  • 6 August 2010 10:24
    Raspuns anonim:
    Buna fetelor
    nu va faceti griji in privinata sanilor vor creste ei au timp destul pana la 20-21 de ani stai linistite si o sa vedeti rezultate. eu am 13 ani si am aceeasi problema am sani dar sunt mici nu va facetiti probleme or sa creasca ei cunosc o prietea care este clasa a-9a si nu are sani deloc nici macar putin si ea nu oso face griji si pentru ca sanii tai sa fie frumos si saltati nu purta sutiene nici macar cele cu push-up nici bustierele nu-s mai presus puteti purta o bustiera numai daca purtati ceva mai elegant sau. altceva dar nu daca va duceti pana la magazin sau prin curte pentru ca nu are rost voua incsiva va faceti rau...ascultatima si asa o sa fie.Mai va spun un secret mama mea chiar si acum dupa ce m-a nascut pe mine si m-a si alaptat are sani ridicati si frumos fara pastile implanturi sau sutiene push-up sau cu burete cand era de varsta noastra si eu am exemplu pe ea mancati fff mult fructe si faceti exercitii.pa pa si numai sanatate.
  • 13 August 2010 11:05
    Raspuns anonim:
    Salut fetelor happy va rog sa ma ajutati sh p mine.Am 13 ani si nu mi-au crescut sanii cu toate ca mi-a venit ciclu in iulie, anul asta.Este normal asa ceva? va rog ajutati-ma [-o
  • 31 August 2010 08:40
    Raspuns anonim:
    Nu fi trista anahialexandra, pentru ca si eu am aceeasi problema, si inca ceva sa stii ca sanii, cand vei creste mai mare nu mai au forma de para. urmeaza programul asta :: - sa faci sport in fiecare zi, sa mananci fructe, si sa faci dus cu apa rece.Andreea
  • 8 Octombrie 2010 11:51
    Raspuns anonim:
    Mda si eu am aceeasi problema am 16 ani si tot mi se spune sa mai astept dar cat? eram destul de complexata pana acum un an dar acum port sutien si ma simt mult mai bine dar as vea sa gasesc o solutie. am citit ca poti lua tinctura de marar si se gaseste la naturiste dar nu stiu cat de buna este succes!
  • 17 Noiembrie 2010 00:32
    Raspuns anonim:
    Eu am 14 ani, 1. 60 si 86-60-86... e bine?
  • 17 Noiembrie 2010 00:33
    Raspuns anonim:
    86-60-86 la 14 ani e bine si 1. 60 am uitat sa precizez
  • 19 Ianuarie 2011 21:21
    Raspuns anonim:
    Ai sani frumosi para...
    mmmm
  • 30 Ianuarie 2011 17:30
    Raspuns anonim:
    Stai limistita ca de acum incep sa iti creasca sani
  • 7 Mai 2011 13:33
    alexandra_1157 a răspuns:
    Nu trebuie sa iti faci griji... mai ai destul timp...
  • 4 Septembrie 2011 17:20
    cocianmariana a răspuns:
    Buna! nu te speria mai asteapta nu e usor ca sani sa-ti creasca ce sa facem si eu sunt ca tine te inteleg dar am intregato pe mama si mi-a zis ca nu trebuie sa ma speriu intr-un am sau 2 mi sor forma frumos si nu voi avrea treaba pupici si pa
  • 29 Martie 2012 19:32
    Alid08 a răspuns:
    Vrei sa-ti creasca tatele?big grin tragetio in cur sin rozeta si o sa ti creasca de nu te vezi
  • 9 Februarie 2012 21:12
    Linu_Luana_1996 a răspuns:
    Iti dau un sfat! Nu folosi tinctura de marar! Cunosc un caz a folosit tinctura de marar si s-a ingrasat foarte tare. Deci mai bine nu happy