| 27vicvlady a întrebat:

Am 15 ani si sunt din bucuresti... nu sunt cine stie ce baiat dar nici nu arat f rau! incerc sa imi gasesc si eu o prietena dar nu reusesc crying avand in vedere ca nici nu prea am noroc la fete? sfaturi?

MS anticipat

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Stai linistit ca o sa gasesti o fata potrivita pentru tine care sa te iubeasca si pretuiasca big grin
si sa stii ca fetele nu cauta numai baieti frumosi ...eu nu caut ma multumesc cu baieti care ma respecta si nu ma fac sa sufar
o sa vina soare si pe strada ta happy
ai grija de tine kiss te pup happy

8 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Si tu la 15 ani iti faci probleme?! Stai calm, traieste-ti copilaria intai...

| Adela50 a răspuns:

Buna.Fix in aceeasi situatie am fost si eu.Cand te astepti cel mai putin vin toate de-odata.Eu chiar n-am mai cautat dragostea, traiam in lumea mea trista si nu-mi pasa de nici un baiat, pana cand intr-o zi, imi apare in cale un fat-frumos.
Crede-mabig grinragostea n-o cauti, vine singura.

| Messyhair a răspuns:

Pai mai este vorba si de look:imbraca-te mai la moda(fetelor le plc lucrul asta), lasa-ti parul un pic mai lung(gen rob pattinson, zac efron, justin bieber, atentie NU foarte lung gen emo), nu fii gras, nici slab, nici sa ai o burta imensa dar nici culturist sa fii!

Acum a doua parte tine de interior, mai sus a fost exterior.
1.nu mai fii un NESIMTIT, BADARAN, MITOCAN cu fetele(uram chestia asta)
2.nu mai lua fetele la misto, adica razi glumesti cu ele dar nu incepe sa le critici.
3. Fa complimente fetelor dragute
4.arata-le ca iti pasa de ele
5.mai usor cu injuraturile(adica nu zic doamne fereste sa nu mai injuri dar nu sa incepi sa dracui si sa-ti bagi la fiecare fraza pe care o zici)
6.fii tot timpul dragut, zambeste(ne place atitudinea pozitiva)
7. fa glume bune(fii haios, dar nu in exces)
8.fii inteligent(nici analfabet nici tocilar)

Cam multe stiu. Oricum nu e musai sa le respecti pe toate.Asa cate putin. Sper ca te-am ajutat!

| kromstein a răspuns:

Nu iti mai bate capul... fii increzator si vor veni ele la tine.

| alxx21 a răspuns:

Buna. Dragostea vine atunci cand te astepti mai putin. ai abia 15 ani. nu crezi ca ai timp? nu mai gandi negativ.
si daca are loc vreo nunta sa ne anunti. happy. te-am pupat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei al tau e pus deoparte.tota viata inca e inainte... avind asa virsta poti sa stai fara grija, o sa ai prietena si nu una

| BikerU a răspuns:

Nu stiu! Daca ai o ffata care iti place...Atunci ai un motiv! Darc mai intai afla daca si ea te place, printrun mod ...nu stiu de genu intreaba o prietena dea ei!

| Alleeksssaa a răspuns:

Stii cum se zice: Cei ce cauta dragostea nu o va gasi iar cei ce o ofera o primesc inapoi. Inca ai timp sa iti faci o prietena.
Încearca sa vb cu o fata de aceiasi varsta cu tine si inearca sa fii foare bun prieten cu ea si apoi totul vine de la sine daca va fi sa fii cu ea

Succes.