| SteelSeries23 a întrebat:

Am 16 ani si am intretinut relatii sexuale cu iubita mea. Am ejaculat prima data si dupa m-am dus la baie si mi-am spalat organul genital si supa m-am sters cu prosopul. Am pus alt prezervativ ca sa continui actul, am pus prezervativul corect dar nu penisul nu mai era in starea erecta maxima, era cam la jumatate dar dupa cateva minute a intrat din nou in starea maxima. Este posibil ca iubita mea sa fie insarcinata? Va rog sa ma ajutati

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum sa ramana daca ai avut prezervativ pe penis? Ti-ar prinde bine o mica informare in ale sexului.Tie si altora.Sa nu mai pareti asa de stupizi cand postati pe aici asemenea intrebari.E pacat, cu Google la indemana.

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat nu ai introdus penisul fara protectie in vaginul ei, nu exista nici un pericol de sarcina!
Foloseste intotdeauna prezervativ si nu veti avea probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, depinde unde ti l ai bagata pe ala micu

| VuIpi a răspuns:

Daca prezervativul era la locul lui cand ai terminat (nu a alunecat) sunt foarte slabe sansele ca ea sa fi ramas insarcinata. Oricum, si prezervativele pot avea defecte de fabricatie, de aceea sunt sigure doar 99%, dar sunt cea mai sigura metoda contraceptiva, deci eu zic ca nu ai de ce sa iti faci griji, din cate am dedus eu, l-ai folosit cum trebuie :-)