| maricelll a întrebat:

Am 16 ani si imi doresc sa fac un copil cu prietena mea...credeti ca e prea devreme pentru asta?

Răspuns Câştigător
| Demonull a răspuns:

Iti fac eu tie un frate nu e mai bine? Da-i am drumu si fa temele la romana si lasa copiii.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Demonull):

laughing

24 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Măi Marcele, te-as intreba ceva:
Nu esti tu prost un pic? Nu foarte mult?

| mona a răspuns:

Copii care fac copii, normal ca e prea devreme

| William a răspuns:

Sa faci un copil e o idee proasta la orice varsta.

| Demonull a răspuns (pentru William):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))OK ESTI CEL MAI INTELIGENT OM PE ZIUA DE AZI laughing)))

Răspuns utilizator avertizat
| AtateaConditii a răspuns:

Noooooo...

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Ce ai baut? laughing Logic ca este prea devreme.

| Nordic a răspuns:

La 16 ani tu esti un copil. Cu ce il vei intretine ma?

| Azµre a răspuns:

Ești prost!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam devreme.Intai termina scoala, gaseste-ti un serviciu sa ai cu ce sa-ti intretii familia.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste! nu fii nebun! Sigur ca e prea devreme! Lasa copilul mai dupa 23 de ani ca nu esti suficient de matur si nu esti in stare sa ai grija de el. Ai terminat scoala? ai servici? te-ai insurat cu fata? pe bune...gandeste-te si tu... E o decizie proasta, parerea mea.

| Demonull a răspuns:

Voi chiar luati in serios intrebarea?rolling on the floorAsa intrebare, asa raspuns am oferit! maricelll vezi ca vreau funda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Demonull):

Pentru ce ar trebui sa-ti dea funda? pentru ca-i comanzi un fratior?laughing

| DimLight a răspuns:

Tziganeeee. faci purandei, iti pui icrele ca shalaul spurcat sa umpli lumea de pirande. treci la teme si invatat pentru bac!

| SmRpT a răspuns:

Din partea mea poti sa faci ce vrei!laughing Pot sa-i fac si eu un fratior vitreg?rolling on the floor))))))))

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Şi la 30 o să-ţi doreşti să te joci WOW şi CS. Apocalipsă, ia-ne!

| adazuzu a răspuns:

Parerea mea este ca,mai intai trebuiesa ai un loc de munca, sa castigi bani, sa te insori cu prietena ta si abia apoi, daca aveti conditii si bani, atunci poti face un bebe.Vei fi bazat pe ceva...un copil se creste greu in ziua de azi.Un mic sfat:nu renunta si nu fi dezamagit.Toate la timpul lor.

| alinak a răspuns:

Doamnee. de la 16 ani copil?

| Rijkin97 a răspuns:

Ii f***ti viata prietenei tale... mai asteapta

| nikoleta1324 a răspuns:

Mda e cam de vreme la ani astea tongue continuati adolescenta ca apoi o sa iti imi doresti sa fii cum erai inainte tongue

| InaAlexandra a răspuns:

Vaiii,cam tarziu totusi, trebuia sa te gandesti la asta acum vreo 3-4 ani laughing.

| annonnimusa a răspuns:

Nu e devreme, e foarte devreme...e foarte greu sa cresti un copil...eu zic sa mai astepti.MULTI PUPICI SI SUCCES!