| sunnydays a întrebat:

Am 16 ani si imi place de un baiat.de ceva timp, si vreau sa'i atrag atentia, sa'i arat ca il plac, sa'l agat poate. Ce pot sa fac, insa astfel ca sa nu arat stupid in fata lui? Inafara de a'i zambi, vreau ceva cu efect mai rapid.

3 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Fi tu insusi. Daca chiar ii inspiri interes iti fa da si el semnewinking

| luiza a răspuns:

Poti incepe prin a incerca sa stai de vorba cu el, subiecte normale, dragute si amuzante. Apoi vezi cum decurg lucrurile daca si el este interesat de tine. Astfel nu vei arata stupid. Bafta!

| thealchemist a răspuns:

Sa-i spui ca-l placi. e riscant, dar e cel mai bine.