| EUUUUUXXXX a întrebat:

Am 16 ani si nu m-am masturbat nici o data dar nu mai sunt nici virgin. adica e vreun dezavantaj sau un avantaj ca n-am facu asta?

4 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

E bine deoare nu ti-ai infectat creierul cu pornografie.

| xanderblackx a răspuns:

Da, s-ar putea sa nu mai poti face dragoste niciodata, mai grav este ca s-ar putea sa iti mai creasca o mana... Serios, ce intrebare e asta? GOOOOOGLE IT inainte sa punem astfel de intrebari. sau daca le tot punem, hai sa le formulam cu ceva creier inainte, nu? numai bine iti doresc, iarta-mi sarcasmul, dar nu ma puteama abtine

| xAle a răspuns:

Dupa pararea mea este un dezavantaj, din cate stiu cei de religie protestanta isi pun copiii sa se masturbeze de la o varsta frageda pentru lungimea penisului.(ipoteza)

| CelesteBridgit990 a răspuns:

Da! Mars la baie rolling on the floor laughing