| StefanBns a întrebat:

Am 16 si recent mi-am facut o iubita. Ea arata foarte bine. De fiecare data cand ma intalnesc cu ea, m-i se scoala penisul. Si partea proasta este ca nu pot sa il maschez sa nu sa se observe ( 18-19 cm ). Ce pot face face ca sa nu se mai scoale? Ajutati-maa, va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ce face, erectia de care vorbesti este un fenomen natural pentru toti tinerii de varsta ta.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ma intreb daca era nevoie sa specifici si dimensiunea? Daca vrei sa o maschezi total ai putea purta niste boxeri foarte stransi si vei vedea ca umflatura va dispare ca prin farmec. Fetele s-ar putea chiar sa-si puna intrebarea daca nu esti cumva un eunuc.Sau sa ti-o legi cu o curelusa de picior asa cum o face Stefan Banica jr. sau Bogdan Stelea fostul portar laughing

| Hitback a răspuns (pentru corbulalbrosu):

O sa zica fetele ca este eunuc mor laughing) ai vot de la mine.+respect.

| Masochistul12 a răspuns:

Nu trebuie sa o maschezi laughing) las-o sa se vadalaughingo sa fie impresionata daca o vede asa mare, clar e a ta dejalaughing)
P.S.: si eu o am de 25 si nu prea imi sta in boxeri, dar ce sa faci, asa e viatalaughing))

| ywar a răspuns (pentru Masochistul12):

Ocoleste inima? Daca ai fi si istet pe cat de mare e scula ta ar mai fi o chestie. Mi-e teama ca esti doar un troller penal.

| Masochistul12 a răspuns (pentru ywar):

Eram ironic, dar se pare ca unora le lipseste ironia, si creierul!

| Cu_K_Tudor_1999 a răspuns:

Nu te mai uita la sanii ei.

| MiUx a răspuns:

Tu tocmai te-ai dat mare cu marimea obiectului tau -.-". Formuleaza mai bine intrebarea.