| Andreea1095 a întrebat:

Am 20 de ani, prietenul meu are 22.Am decis sa îmi încep viața sexuală cu el.Poziția nu mi-a permis sa văd cât a introdus din penis dar am simțit o durere puternica apoi m-a întrebat dacă vreau sa fac un dus și mă tot întreba dacă sunt bine. Când am ajuns acasă am observat puțin sânge pe chiloți.Nu mai sunt virgina nu-i așa?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Virginitatea se pierde in momentul in care vaginul este penetrat de un penis, fara a avea vreo importanta adancimea penetrarii sau timpul cat a durat respectivul contact sexual. Se considera ca prin pierderea viginitatii, ai trecut in randul femeilor. Multa sanatate! big grin

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa fii sigura de asta.

| RAY a răspuns:

Daca tea penetrat tu ce crezi?

| Violleta2022 a răspuns:

Categroci nu mai ai cum sa fii virgina, doar ai avut sex cu penetrare, nu?
Felicitari, posibil ca in 9 luni sa fii si mamica!

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai îndoieli, înseamnă că de fapt mai sus ai spus ce ai visat.

| OMFGConrad a răspuns:

Nu mai eşti virgină.