| anonim_4396 a întrebat:

Am 25 de ani si o iubita de 24. Cat de des este sa facem dragoste? LA cate zile si de cate orie pe zi?

23 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ai nume Dragonul Verde, ai o poza cu un dragon verde din desene animate, ne intrebi cat de des trebuie sa faci dragoste de cu prietena ta. cine dracu' te crede ca ai 25 de ani? ori esti un retardat dintr-o secta ciudata fara acces prea mult la internet si tv si prietena ta e o tocilara, ori sunteti amandoi niste copii care n-aveti o treaba cu ce e in jurul vostru. scuza-ma fratie, imi vine greu sa cred ca ai 25 de ani. ai varsta mea si nu-mi vine a crede ca unul ca mine poate posta asa ceva.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nonstop

| Sociopat a răspuns:

Cand aveti chef? Poate? Nu sunteti roboti sa programati ceva ce vine din instinct

| BiuL a răspuns:

Sa pui intrebarea asta la 25 de ani... eu cred ca ai maxim 16 si ti rusine sa recunosti. In alta ordine de idei, faci de cate ori simtiti nevoia. Nu se programeaza asa ceva.

| neutrino a răspuns:

La varsta aceasta un om sanatos face sex o data in fiecare zi si, in plus, ( de fapt, in plus sexul nu este niciodata) ori de cate ori este nevoie.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca tu la varsta asta intrebi cat de des sa faci sex, probabil nici nu esti pregatit.
Degeaba ai varsta necesara!
Nu exista un program special de facut dragoste, fiecare cuplu o face cand simte nevoia.

| Alcyon a răspuns:

O faci cand ai chef si timp pentru asta.

| Mussette a răspuns:

De cate ori vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trageti cat puteti, ca acum e momentul cel mai bun!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Ori de cate ori simti nevoia... fara numar laughing
Te pup!

| Alicezzz a răspuns:

Dragule tu nu ai invata pana la varsta asta ca sexul nu are ore si zile... o faci atunci cand simtit, nu este ca si cum ai fii angajat la APACA happy...winking

| Happyjump a răspuns:

Pana nu mai puteți

| ShadoWCrist a răspuns:

Sincer,unii isi bat joc de tine cand spun nonstop.Ar trebui sa faci o data pe saptamana, cate o ora. happywinking

| doctorandus a răspuns (pentru ShadoWCrist):

Vezi ce i-am raspuns lui LeKaAlex.

| Georgemy2 a răspuns:

Pana iti moare "unealta"

| dana12848 a răspuns:

Nonstoplaughing))

| ArthurKn a răspuns:

Cat te tine p**

| Drack550 a răspuns:

Uni din voi ati dat raspunsuri chiar idioate care nu va arata nici voua varsta de care vreti sa dati dovada.GreeDragoon este mai mult ca sigur mult mai tanar decat spune 15-18 ani sa zic care este fie la prima relatie fie nu a mai facut-o niciodata.Green orice varsta ai avea dupa cum au spus si cateva persoane cu capu pe umeri sexul/dragostea se face cand simtit amandoi nu de exemplu 29 August ora 19:56:07 timp de 25 de min ma apuc de sex/dragoste.

| LeKaAlex a răspuns:

O data la o saptamana sau 2 saptamani, maxim o ora jumate. Bafta!

| doctorandus a răspuns (pentru LeKaAlex):

Poate asa fac oamenii sex la 55 de ani el si 54 de ani ea.

| Mussette a răspuns (pentru LeKaAlex):

rolling on the floor

| ProfanatorulDePensionare a răspuns:

De 3 ori pe zi fara prezervativ

| Dxz_Codrin_1994 a răspuns:

Fa-o si tu odata la 2-3 zile cate 10-15min la zi... sa nu-ti dai drumu' de la al 2-lea minut ca v-a crede ca esti varza la pat! Dar daca la 25 ani intrebi asa ceva clar ai fost virgin pana acuma!