| RaapHaeLL a întrebat:

Am abordat o fata mai mare ca mine, sunt cu 6 ani mai mic ca ea,mai tarziu am aflat ca ea are un copil
I am cerut,nr de telefon,fiind confuz in privinta ei,l am sters,ei i am zis ca am pierdut numarul ei de telefon,s a oferit sa mi l dea iar fara sa puna alte intrebari(ciudat)
Am invitat o undeva in oras,a fost foarte incantata de invitatie.
Stand la un suc,am observat o cum tinea privirea fixa pe mine
am intrebat o de ce ma fixeaza cu privirea
Ea:Te admir
Eubig grine ce?
Ea:Arati foarte bine,esti foarte frumos.
Toata seara,m a complimentat si mi a mangaiat obraji
Ea:Ai un corp perfect,poti avea orice fata vrei.
Ea:As fii nebuna sa zic, ca nu mi place cum arati, si ca nu vreau un baiat ca tine
La a 2 a intalnire,am intrebat o,de ce iese accepta sa iasa cu mine
Ea:Suntem doar amici
M a intrebat,daca nu am pe alta,sa nu o faca geloasa,se supara daca nu o privesc in ochii cand vorbesc cu ea
Zice,ca nu se supara, daca imi gasesc pe alta
Nu mai inteleg nimic...laughing
La prima intalnire, zice ca ma place
si la a 2 a ca suntem doar amici
desi gesturile o tradeaza
Cum ar fi:Era agitata,se juca cu paharul,cu lantisorul, isi aranja mereu hainele si parul
Si era curioasa de absolut tot ce zic
Ma place, sau nu?

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Din cate ai spus aici e clar ca te place si chiar destul de mult... data viitoare cand va intalniti fai si tu complimente si apoi cand plecati spere casa incearca sa ii dai un pupic pe gurita sau sarut-o.

Baftawinking

4 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Mi se pare dubioasa duduia.
Serios, gaseste-ti alta...

| buzeduulci a răspuns:

Da, te place

| neutrino a răspuns:

Normal ca te place si pe tine.

| FragutaCuCiocolataSiCuFriscaAmestecata a răspuns:

Buna. Aceea fata nu te place. Deci are copil si esti cu 6 ani mai mic decat ea. Daca te-ar fi placut ar fi fost discreta si nu te-ar fi complimentat asa de mult. Si ar fi asteptat sa faci tu primul pas. Ea isi bate joc de tine. Cum poate sa fie atat indiscreta? Cand o fata te place este discrete si incearca sa nu de-a semne, nu te complimenteaza atat de mult si nu zice ca sunteti doar amici. Nu zice nimic. Daca altii au alta parere sa nu comenteze. Eu am zis ce cred.