| Just a kid a întrebat:

Am aflat dc s-a suparat asa tarecrying zice ca nu mai are incredere in minecryingce pot sa fac sa imi mai dea o sansa?crying zice ca are orgoliu lui si nu ma poate ierta(l-am mintitsad si m-am dat IN GLUMA la un tip ca sa se oftice o fata DA IN GLUMA si stiau toti ca glumesc) helpcryingvreau sa ma impac cu elcrying

7 răspunsuri:
| Just a kid explică:

Mash duce la el da sta cu bunicasa si ma ia aia la bataielaughing(parintii lui is plecati din tara)

| Just a kid explică:

Nu vrea sa ne intalnim asta e problema ca zice ca daca ne intalnim iar face ce zic eu si iar ma crede ca prostu s efectiv NU VREA SA NE INTALNIM abia mi-a raspuns la telefon si dupa 5 minute mi-a zis"deja am zis lucruri care nu trebuia sa ti le mai zic dupa ce ai facut iar mai prostit"sad

| Ruxyana a răspuns:

Ceau
asa a patit o prietena de'a mea si acum aman2 sunt topiti unu dupa altu dar nu recunosclaughinglaughing
asa...
el deja te'a iertat de mult dar nu recunoaste din orgoliu, du-te la el si spune-i ca tu la el tii si amintestei cate sau intamplta intre voi...si priveste'l in ochii cand ii spui.fii sincera. ca s anul il pierzii... iar daca face tot e suparatul, prinde'l de barbie si tzucal si asa isi va da seama ca tu il besti:X:X
baftaaa!:*:*

| Atotstiutorul a răspuns:

Nu meriti sa te impaci ci el! e prea bun pentru tine, bine iti face ca nu vrea sa mai fie cu tine.si sper sa nu te impaci ci el, ca daca il iubeai nu te dadeai IN GLUMA la altcineva, acum tu ai devenit o gluma!

| ● Ďعw a răspuns:

Incearca tptuji sa discuti cu el in fata si daca tot p orgoliosul o face ia-l in bratse fate ca plangi.recurgi la metode lingujitoare:p si daca tot nu vrea inseamna ca nu te iubeste cu adevarat ci doar crede sau credea astawinking

| BUFU_7128 a răspuns:

Dintr-o simpla glumita? cati ani aveti?

| disturbed a răspuns:

Dupa ce i-ai facut tu vrei sa te impaci cu el? Ai luat o decizie (sa te dai la altu) si nu ar trebui sa o mai poti da inapoi. Prostia se plateste!