| Dirt3343 a întrebat:

Am auzit acum cateva zile o melodie la Radio in autobuz,nu stiu ce post de radio,dar sigur era la radio.

Era ceva de genul "begabe,begabe, don't(cred)..." cam asa era refrenul, am cautat-o ceva pe net, dar nimic, si nu imi pot lua gandul de la ea.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.youtube.com/watch?v=7PCkvCPvDXk
Asta?
O seara buna:)

4 răspunsuri:
| Rucsiii95 a răspuns:

Bilionera? laughing)

| Dirt3343 explică (pentru Rucsiii95):

Nu-i Billionera, am gasit-o ieri cand cautam melodia. laughing

Crf22, vreau sa o gasesc neparat si sectiunea asta e mai vizitata. laughing

| Crf22 a răspuns:

Stiu eu cum se cheama. Respecta regulamentul TPU. Ce legatura are asta cu sexul?