| Master_5529 a întrebat:

Am auzit ca atunci cand fetele fac sex pentru prima data le curge mult sange si doare la baieti ce se intampla? se crapa oualele?

Răspuns Câştigător
| IrenneDrt a răspuns:

laughing

prima data la unele fete curge sange sau e foarte dureros, si li se rupe himenul iar la barbati (nu la toti) se rupe acea ata, nu stiu sigur cum se numeste.in orice caz, nu la toti barbatiiwinking

19 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Doamne ce intrebare rolling on the floor nu ma pot opri din ras straight face

| Emeraude a răspuns:

Aoleu, asta e prea tare! rolling on the floor) "le crapa oualeLE" laughing)
Da, sigur ca asa se intampla, iti crapa oulae si il inunzi pe vecinu' cu spermatozoizi.laughing
ON: Nu, nu le crapa nici oulae, nici nimic altceva. De fapt, nu se intampla ceva deosebit pentru ei, poate doar ruperea atei ( din cate stiu eu, ca femeie, se rupe foarte greu, unii barbati ramanand toata viata cu ea, indiferent de numarul de partide sexuale). In schimb, este adevarat ca fetele pot prezenta o scurgere sangvina, datorata perforarii himenului, care este o membrana. Dar, nu se intampla asa in toate cazurile. Exista fete care fie au himen elastic (insemnand ca nu se rupe niciodata), fie au noroc de un iubit foarte atent care are grija si le curge ori foarte putin sange, ori deloc. In niciun caz insa nu curge atat cat sa-l aduni cu ligheanu', depinde de fiecare.

| Pacala a răspuns:

Alt idiot.

| Crisstina a răspuns:

Da, se creapa ouale si ies puii din ele. Cine ti-a spus ca la fete le curge mult sange, te-a mintit. Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| DraPraaHaarp a răspuns:

''le crapa ouale?''omglaughingrolling on the floornu stai lin nu le crapa nimichappyrolling on the floor)laughinglaughing

| Ionutzz97 a răspuns:

Sa se crape oualelaughingnici vbrolling on the floor

| Sov95 a răspuns:

Bah ce intrebare e asta rolling on the floor e cea mai tapita intrebare care am auzit-o in viata mea rolling on the floor rolling on the floor laughing nu mai pot sa ma opresc rolling on the floor din ras rolling on the floor omg ce tampit ti-a spus asemenea ineptii rolling on the floor

| loveaholic a răspuns:

Sunt de acord cu asta atata timp cat omul are banii si posibilitatea de alege ce vrea sa poarte

| Geocap a răspuns:

laughingrolling on the floorrolling on the floor Doamne ce intrebare laughing scuzatima dar nu ma pot abtine in primul rand sunt testiculelaughing iar in al doilea rand nu mai puneti astfel de intrebari aici ca va faceti de ras serios laughing si mai documentativa si voi mai o carte reviste sau internet pe paginile speciale Doamne auzi tu ne crapa ouale laughing

| Etiquette a răspuns:

laughing)La baieti e doar placerehappy...Nu le crapa nimic stay chill

| okydoky a răspuns:

rolling on the flooromg nu ma pot opri din raslaughing)cine ti-a spus asa ceva?laughing)daca se crapa "oualele" ce mai faci apoi?laughing)Stai calm se rupe ata la baieti, dar asta depinde de fiecare, e posibil sa nu se rupa la primul contact sexual

| doarreuu a răspuns:

Intr-o zi o sa trezesti fara ele...laughing)

| xatsu a răspuns:

Frate maxima asta cu crapatu` de oua rolling on the floor))).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit pastele si eu nu stiam? hai ca intrebarea asta e la misto pusa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sati crape ma rolling on the floor

| JoeyAlexander a răspuns:

Da mai! Crapa. e prima data cand ouale alea sunt batute si se fac omleta =)

| Kopylas a răspuns:

Nu nu se crapa oualelaughing doar se rupe ata si o sa te usure putin si o sa curga probabil putin sange(o picatura sau 2) nu e nimic de speriatwinking app cand te hotarasti sa-ti incepi viata sexuala protejeazatetongue

| Andreea_1267 a răspuns:

Buna intrebare laughing

Nu le creapa nimic absolut laughinglaughing
Le fete se poate sa curga putin sange oricum cu cantitati foarte miciwinking Dar la baieti nu le creapa oualelaughing)