| coolestpageer a întrebat:

Am avut o convorbire cu voi in intrebarile puse anterior legat fireste de capitolul "relatie". Nu vreau sa par prea insistenta insa as fi deosebit de bucuroasa (si voi ve-ti fi ca va ofer funditaaa)sa imi spuneti daca ati avea de ales cu 3 tipi:
-unul care chiar imi place mult dar e cam cocalar dar ma atrage ceva la el si nu stiu ce(posibil sensibilitatea si faptul ca vrea sa fie baiatu' rau)
-altul tacut care ma place la nebunie (si acesta mi-a adus flori si bomboane)dar nu ma simt atrasa de el
-ultimul si nu cel din urma :destept, dar care ma tachineaza, care face misto(inclusiv de mine) pe care l-ati alege? va rog nu pronuntati termenii"trebuie sa iti placa tie" sau"tu alegi" etc.va rog parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| andrei_8048 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa incerci sa vezi daca te place sau se simte atras de tine "primul", daca zici ca iti place, poate te place si el si ceva il retine sa apuna asta (daca nu ti-a spuson the phone. Bafta!

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Eu l-as alege pe al doilea.primul daca e cocalar nu merge pentru ca baiatul intr-o relatie,e ca oglinda fetei si ai sa fii si u vazuta cum e el,chiar daca u nu esti asa,pe ultimul l-as ignora direct, sunt fata ma respect si nu permit sa fiu luata la misto iar pe al doilea il poti face sa vorbeasca si rar gasesti un baiat care sa fie dragut sa-ti aduca flori si bomboane, el chiar merita pretuit.nu conteaza fizicul ci caracterul

| Twp3w a răspuns:

Eu as alege cel cocalar decat unu asa de timid ce rost are? Sau unu destept dar cu mistooul ala in el strica tot... Funda?:X

| yoanna11 a răspuns:

Primu happy

| yappi a răspuns:

Eu as zice ca pe primul. Adica ce daca e cocalar? Daca pe tine te atrage as zice sa treci in actiunehappy Nu poti sa fi cu un baiat care nu te atrage doar pentru ca ti'a adus fori

| Dolodolo a răspuns:

Eu zic ca e bun cel care te tachineaza. happy