| pisicutza_2595 a întrebat:

Am avut o relatie de 2 ani cu un baiat care m-a parasit pentru ca a intrat la penitenciarul RAHOVA pentru droguri.cateva luni nu am stiut nimic de el. iar de cateva zile am reluat legatura cu el. oare merita sa-l caut? ma impac cu el? il iubesc din tot sufletul.

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Daca tu consideri ca merita da, dar gandeste-te bine inainte. Daca tu crezi ca te iubeste atunci ar fi bine sa va impacati, desi nu cred ca genul asta de baieti sunt un exemplu bun pentru tine, daca tu il iubesti...

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si ce viitor poti avea langa o asemenea persoana, te-ai gandit?

Răspuns utilizator avertizat
| Lylly a răspuns:

Daaaaaaaa,bine daca il iubesti... fugi dupa ellaughing

| DAHAKA31 a răspuns:

Mda...daca si el te iubeste la fel de muult cum il iubesti tu cerei sa renunte la afacerile murdare gen droguri si ma rog daca te iubeste o va face ti-o garantez daca nu faci cum doresti eu l-as da uitari

| claudia01 a răspuns:

Daca te iubea la fel de mult nu umbla cu droguri, gandeste-te si in ce anturaj intri. Sentimentele trec ai grija sa nu ramai cu prea multe regrete.

| Robertta a răspuns:

Pai a iesit din puscarie?! Daca il iubesti asa mult, nu renunta la el. fiecare are problemele lui, incearca sa-l ajuti sa treaca peste perioada cu drogurile si sa faci sa fie bine! Vezi poate reusesti. daca nu. uita-l!

| Smekerele a răspuns:

Impacati ma cu el. cine n-ar vrea sa fie cu un puscarias?