| alma_4027 a întrebat:

Am avut relatii sexuale cu prietenul iar acum mi-a venit menstruatia. e posibil totusi sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
| emilia21 a răspuns:

Nu esti stai linistita, dar ai grija de tine, nu se stie niciodata ce poti patii.

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Se pare ca de data asta ai scapat!

| fabiola a răspuns:

Daca ciclul este regulat si acesta si-a respectat data cand ar fi trebuit sa-ti vina, nu esti insarcinata! Dar pe viitor foloseste prezervativul pentru a te apara de alte posibile boli. Nu va mai riscati sanatatea voastra!

soothe
| soothe a răspuns:

E putin probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mica posibilitate exista, se numeste ciclu fals. Cauta pe net detalii.