| BugsBunny_9976 a întrebat:

Am cumparat azi niste pizza, de aia picanta, iute, si ma cam tenteaza sa ma masturbez cu ea, dar mi-e ca ma va ustura la fel cum ustura cand o mananc, asa e? O sa regret daca fac asta? :-s

14 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Mai bugs bunny mai bine baga'ti un morcov in fund. whasup doc?

| Anet a răspuns:

rolling on the floor
Hai ca mi-ai facut seara oh go on

| BRG a răspuns:

Vezi ce se întîmplă dacă o bagi în fund, vei avea o seară incendiară.

| Graphee a răspuns:

Buna,
Cam neinteresanta intrebarea.
Mai bine, fa altceva. Care sa iti ocupe timpul.
Sa citesti, sa scrii, sa desenezi...

| sssoriii a răspuns:

Pizza este pentru mancat.Dar, daca te "mananca" altceva sunt destule alte chestii cu care te poti masturba.Nu cu mancare.Dohhh! Ce stupid.

| LostLady a răspuns:

S-a lansat pe TPU un concurs "Cine pune cele mai stupide intrebari" si nu stiam? In cazul asta, cred ca concurezi cu mry.winking

| diesel94 a răspuns:

Wtf ?

Răspuns utilizator avertizat
| Naftalinaaa a răspuns:

Nu se va intampla nimic, dar de ce te opresti la masturbare? fa sex cu ea, sa simta si ea ceva rolling on the floor)

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Bah bugs bunny mai bm baga'ti un morcov in kur si dupa aia mai vb.sa stii ca morcovii au vitamine sau daca chiar vrei cu pizzza du'te le sediul de pompieri ca pana vin ei daca te masturbezi cu pizza iiti arde ******* de tot

| bteodor a răspuns:

Interesanta intrebarea laughing, te sfatuiesc sa nu o faci.Dar daca iti doresti cu adevarat mult succes!

| Adiitza a răspuns:

Risti si castigi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o idee bună, brb, m-am cărat să cumpar 1 pizza...

| oanaana a răspuns:

Mai BugsBunny, nu e voie sa te masturbezi cu pizza doar daca e vegetariana. Daca are ceva carne pe ea, esti zoofil. Si daca e vegetariana, ia si un castravete si bagati-l in dos ca sa fii sigur de o chestie. Si nu conteaza ca e picanta, tocmai ca iti face placerea mai intensa, eu zic sa mai pun nisti ardei iute pe ea sau ceva...nu?