| tudor11 a întrebat:

Am cunoscut o fata pe messenger, din oras cu mine, am vorbit mult cu eaa, la inceput era foarte distanta, dar apoi am inceput sa vorbim orice. Am ajuns sa ne intelegem foarte bine. Am hotarat sa ne intalnim. O vazusem la web, pe facebook. Cand m-a vazut a plecat si acum nu-mi raspunde pe messenger si cred ca mi-a dat ignore. Am inceput sa o iubesc mult. M-a scos si de la prieteni pe facebook. Ce sa fac? De ce a facut asta? dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| iraida84 a răspuns:

Poi probabil ca nu te place.ea a gresit, din moment ce a-ti vb atat timp si cand sa va intalniti ea...Nu a facut bine.macar din bun simt trebuia sa stea.probabil ea nu stie ca in ziua de azi cautam pe careva sa stai, sa te intelegi bine si mai mult conversatia dintr-e cei doi.intr-un cuplu conversatia si increderea fac cel mai mult.nst ar fi mai bine sa nu o mai cauti, vezi cum procedeaza, poate isi da seama ca a gresit fata de tine.bafta

3 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Data viitoare sa nu mai umbli cu prezervativele in mana.

| ruxandra1 a răspuns:

Pai eu cred ca a plecat cand te-a vazut ca nu-i placea de tine cum arati in realitate sau poate credea ca tu nu o placi atat de mult incat sa aveti o relatzie,,poate te vedea altfel, nu te vedea de nasul ei, sau te cunostea din vedere si erai vreun amic de al vreun preten de al ei sau un fost bun prieten din pirtenii pe care ii are prietena ei...tot ce este posibil,sau poate a fost o farsa pusa la cale de alte persoane, trebuie sa te gandesti pe toate partzile, eu ce sa zic ma bucur daca am fost de ajutor!

| ℓαυяα a răspuns:

E posibil sa nu te fi placut happy. oricum, nu trebuia sa procedeze asa, putea sa stea, sa vorbiti, eventual ramaneati amici, mai ales ca va intelegeati bine happy nu ai ce sa faci in cazul acesta, decat sa nu mai incerci sa o contactezi pentru ca nu are nici un sens, daca va intelegeati bine, e posibil sa incerce ea sa dea de tine happy daca nu, asta estebatting eyelashes o sa vina o fata care sa te merite love struck dar intre timp incearca sa nu te mai gandesti la ea big grin bafta :* >:d