| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut un baiat..are 15 ani, si eu am tot atat. Ideea este ca el are foarte multi bani, este educat dar si cam inganfat, am vorbit cateva zile, dupa care l-am intrebat de prietenul lui " ce mai face" ( prietenul lui fiind de fata cand ne-am cunoscut), el s-a suparat foarte rau ca am intrebat de prietenul lui, nu mai vorbeste cu mine ca inainte si nu stiu ce sa fac, si ideea este ca este si mai bogat ca mine..nu sunt in lipsa de bani, dar el este cu mult peste mine. Cum sa ma descurc cu el? ..Si mai ales ce sa fac sa ma ierte?

Răspuns Câştigător
| FCMMM a răspuns:

Toti cei cu bani sunt asa. Cred ca banii cumpara totul.
Sa il faci sa te ierte... Iti spun din propria experienta ( fiind baiat) ca nu e o solutie buna sa mergi la el plangand si cersind iertare. Fii demna si probabil, daca te iubeste cu adevarat, va fi el cel care isi va cere iertare. Astfel, vei capata respectul lui si va sti sa nu incerce astfel de chestii cu tine.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In saracia asta de tara numa hoti pardon numa bogati sunt, de unde sti ca are banii, de ce crezi asa usor orice copil ala la 15 ani nici minte nu are dar banii, gandeste rational, pregateste de liceu lasa tu porcarile astea

| Danzell a răspuns:

E simplu prietenul tau te place. sincer m-as fi suparat si eu daca o prietena de-a mea m-ar fi intrebat de unu cu bani.
nu iti alege prietenii dupa cati bani au.

Răspuns utilizator avertizat
| rikkimady16 a răspuns:

Nu inteleg ce conteaza banii aici? Puteai sa omiti acest lucru, insignifiant de altfel. degeaba ai bani si te porti ca un "mitocan"(scuze expresia). L-ai intrebat de prietenul lui si saracului i-a sarit mustarul. mi se pare cam infantila chestia asta. lasa-l in pace sa isi revina si cand o sa realizeze ca sa purtat ca un copil de 4 ani atunci o sa se intoarca el la tine si daca nu realizeaza acest lucru atunci inseamna ca trebuie sa mai creasca un pic ca sa fie capabil sa fie prieten cu o fata.

| FCMMM a răspuns:

Sunt perfect de acord cu @rikkimady16.