| anonim_4396 a întrebat:

Am doua probleme.
1. Tin la el, suntem de 4 luni jumate impreuna, dar parca nu stiu ce simt sau ce vreau. Foarte rar ii duc dorul, foarte rar imi pasa ce face, dar daca vorbeste cu alte fete sau chestii din astea sunt geloasa straight face
2.Cum pot sa il fac sa inteleaga ca eu sunt foarte sociabila, vorbesc si cu baieti si cu fete, iar daca baietii imi fac ochi dulci nu imi pasa, totul se limiteaza la mess.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Părerea mea e că ţii la el doar ca la un prieten bun,astfel ştii că te simpatizează şi nu îţi faci probleme în privinţa activităţilor lui.În schimb, când e vorba de fete, te simţi mai prejos şi apare sentimentul de gelozie.

2. Eşti sigură că vrei o relaţie stabilă cu el?

1 răspuns:
| BlancaFantasma a răspuns:

Asta`i doar de umplutura pentru tine, altceva iti trebuie tie.