| bigman a întrebat:

Am ejaculat intr-un servetel, m-am sters cu servetelul pe "posibilele urme de sperma" apoi m-am spalat pe maini cu apa si sapun mai. Dupa care degetele mele au intrat in vaginul ei.
Exista pericolul de a ramane gravida?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e risc de sarcina.

cami
| cami a răspuns:

In niciun caz.

| vykkusor a răspuns:

Nu exista pericolul ca fata sa ramana insarcinata, dar pe viitor fii mai atent...pentru relatii exista p... da nu degete.pa

Răspuns utilizator avertizat
| jocnecurat a răspuns:

Dar ce ai mai cautat u cu degetele in vagin? stai calm ca nu se ramane gravida asa usor...

| unicka a răspuns:

Nu exista pentru ca nu ai ejaculat in interior

| anutza1991 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuwinking

| alessiaS a răspuns:

Nu te teme nu exista nici o posibilitate. :*

| sweetygirl a răspuns:

Nu ramane asta e clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai spalat degetele cu apa si sapun "mai?"hee hee eu foloseam si un arzator, tot timpul tin un arzator cu oxigen langa pat ca sa-mi distrug spermatozoizii de pe maini, penis rolling on the floor
Da ramane sigur gravida, sapunul ii va face sa alunece ca pe derdelushee hee
Ok, daca te-ai spalat cu sapun e suficientwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur erau degetele tale si nu ale vecinului? Ca atunci se schimba situatia. laughing