| anonim_4396 a întrebat:

Am facut 16ani si vreau sa-mi incep viata sexualahappy. M-am gandit sa platesc o dama de companie. Voi ce parere aveti?

14 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Asa am facut si eu.Nu stiu ce sa zic. Macar nu ii spune dama de companie.Prima data cand am citit m-am gandit la o pantera roz. Daca ai in cap sa o faci ai grija sa te protejezi si inca ceva.Sa nu o saruti. Daca nu mai suporti gandu virginitatii du-te dar sa nu faci din asta o dependenta.Te duci o data de 2 maxim 3 ori ca sa vezi cum e.Sa nu o faci a 4 oara!

| d3nisa202 a răspuns:

Din partea mea fa ce vrei! Crezi ca ma intereseaza pe mine [ pe toti] cum stii tu sa iti traiesti viata? straight face Cui pasa daca ti-o tragi cu una sau o faci din dragoste happy [ Bineinteles, intrebarea asta fiind pusa de plictiseala si din prostie, pe cine crezi ca prostesti...] O seara placuta! happy

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Dupa casatorie.
Fiindcă plata păcatului este moartea,
Romani 6:23

http://www.gotquestions.org/sex-before-marriage.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea?! O idee foarte proasta.
Personal,te sfatuiesc sa mai astepti si sa o faci, cel putin prima data, din iubire.

Nu o sa regreti, te asigur!
Decizia ta, dar la 16 ani si prima data cu o dama de companie? Ciudatttt.

| Ekcstsy a răspuns:

Pentru un minut de placere n-are rost sa cheltui bani

| Ella3133 a răspuns:

Din puctu meu de vedere asta e o idee proasta....nu mai bine cauti o fata cu care sa faci sex.
P.S. la "damele de companie" te`ai cam face de ras ca esti virgin...
ori te`ar lua prea tare si nu stii cum sa reactionezi

| stpu a răspuns:

Vrei recomandari? laughing

| Ţăpeşu a răspuns:

Să i-o tragi repedewinking

| benga94 a răspuns:

Teai gindit bine! Multi baieti sia inceput viata sexuala asa, ca si mine de altfel numai ca eram mai mic cu vreo 2 ani, du-te cu incredere, ia la bord si vreo 2 beri sau o sticla de vin si o sa te simnti belea.

| LittleDropofPoison a răspuns:

Parerea mea esti prost daca faci asta straight face Daca ai facut 16 ani ce?! Nu conteaza la cati ani iti incepi viata sexuala. conteaza cu cine si cand si cum pentru ca poti incepe cu persoana iubita sau daca nu ai mai asteapta. Ce te-ai saturat de laba? rolling on the floor))))))))))

| mrburel a răspuns:

Ce mod frumos de ati alinta palma "Dama de companie" laughing)

| blackberrygirl a răspuns:

Dama de companie... suna cam pompos. Vrei sa zici cu o prostituata, nu? Stii ca e mai riscant cu o prostituata pentru ca se culca su atatia si trebuie sa te protejezi folosind un prezervativ. DAR, uneori nici prezervativul nu e suficient. Sunt boli cu transmitere sexuala care se iau si daca folosesti prezervativ, deoarece e suficient contactul cutanat cu zona genitala. Poftim link si informeaza-te http://www.evz.ro/......89530.html Sfatul meu e sa o faci cu o fata pe care o iubesti, sau pentru care simti macar atractie sexuala. Va fi mult mai placut, nu va mai fi doar sex mecanic. Daca ai noroc ca fata sa fie versata, cu atat mai bine ca te scapa pe tine de o munca in plus. Eu, daca as fi barbat, nu as plati niciodata pentru sex! Nu esti in stare sa cuceresti o fata si sa o convingi?

| Munteanu_Bogdan_1994 a răspuns:

Amuzant cum baietii il aproba si fetele incearca sa-i trezeasca partea sentimentalahee hee

| mrslove a răspuns:

Eu cred ca prima oara ar trebui sa fie ceva foarte special. Gandeste-te, dama de companie este foarte bine pregatita, in comparatie cu tine care esti virgin si pe deasupra ea isi face treaba si iti ia banii, nimic mai mult. Eu zic sa mai astepti si sa gasesti fata potrivita cu care sa merite s-o faci. Asa te vei simti si bine pentru ca tii la fata si nu vei cheltui nici baniiwinking